reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Prawidlowy a tzn w jakim procencie wyszla ?

1522784242-ff8d3387f7d219fc-aaaaaa.jpeg


Wrzucam zdjęcie bo nie wiem co powinnam napisać :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na co są te szczepiania i jakie są podstawy zeby je tobic?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Szczepienia wykonuje sie przy probkemach z immunologia. Ja je miałam bo mialam złe wyniki, tak samo dżoasia tez ma złe wyniki i ona zamiast szczepien mogla robic wlewy z immumoglobiny i bodajże przy 2 transferach miala te wlewy
 
reklama
Kochana bete powtorze. Broni nie skladam tylko musze chyba zbiorke w parafii przeprowadzic najpierw:p przez ostatnie 2 lata pozbylam sie 80tys, z czego procedura mnie wyniosla prawie 60 wliczajac wszystkie transfery leki wizyty etc...
@dżoasia - ja robie skok na bank - idziesz ze mną ? Która jeszcze na kolejne podejście zbiera / zapierdziela ? Moze jakąś mafię skrzykniemy :oo: wariatek i desperatek :ninja2: trza żartować co by nie zwariować :crazy: ihaihaihaihaaaaa
 
Do góry