reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dzoasia jest mi cholernie przykro a zarazem szlak mnie trafia, ze kazdej z nas takie tragedie sie przytrafiaja!
Inne zachodza w ciaze, piją, kopca papierochy, biorą narkotyki i bez problemu zachodzą w ciążę. My zas, dmuchamy na siebie i nic tego nie wychodzi .
Ty, pamiętaj nigdy nie możesz się poddać. Za jakiś czas wróć do walki. PROSZĘ!
A betę jeszcze bym sprawdziła.
Kochana bete powtorze. Broni nie skladam tylko musze chyba zbiorke w parafii przeprowadzic najpierw:p przez ostatnie 2 lata pozbylam sie 80tys, z czego procedura mnie wyniosla prawie 60 wliczajac wszystkie transfery leki wizyty etc...
 
Dziękuję KOCHANA,że pamiętasz-ja ma razie walczę-mój ostatni Kropek czeka...Najpierw endokrynolog I Pasnik ;)
Oby...
A u Ciebie jak ? :)
Czyli jednak poszłaś najpierw w immunologię? I jak wyniki? Masz już czy dopiero wizyta u Paśnika przed Tobą?
U mnie... jestem po histero jak mi radziłyście i w środku kanał czysty... teraz brakuje tam tylko zadomowionego kropeczka... :) :p
 
Dziewczyny, dzięki za wsparcie. Walczyć wiadomo będę, nie ma się co rozleniwiać, ale póki co jest źle. Bardzo. Pierwszy raz podeszłam z takim spokojem i dobrym nastawieniem i oczywiście znów dostałam od życia w pysk. Nie chce mi się żyć. Dzięki za każde słowo otuchy.

Zobaczysz, jeszcze dla nas wszystkich tutaj zaświeci słońce i będziemy tulić swoje maleństwa! Mamy trudne chwile, mamy chwile zwątpienia ale w kupie siła! Dostajesz od nas wszystkich taką dawkę pozytywnych myśli, że jak nie tym razem to następnym się uda!
 
Czyli jednak poszłaś najpierw w immunologię? I jak wyniki? Masz już czy dopiero wizyta u Paśnika przed Tobą?
U mnie... jestem po histero jak mi radziłyście i w środku kanał czysty... teraz brakuje tam tylko zadomowionego kropeczka... :) :p

Dokladnie-bo ja coś czuję,że u mnie to orka tam bedzie-do tego tarczyca też nie za fajnie ..ale!będzie jeszce dobrze:tak:
A TY kiedy Kropka przytulasz:) ?
 
reklama
Do góry