reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Shaggy, a skad w ogole podejrzenia tych problemow z genetyka, o ktorych mi pisalas przy poprzednim koment? Macie nieprawidlowe kariotypy z Mezem, byly jakies przeslanki wczesniej czy dopiero w ciazy przy okazji jakiegos badania maluszka pojawily sie watpliwosci?
Przepraszam ze tak dopytuje, ale zastanawiam sie po prostu czy ktos Was niepotrzebnie nie nastraszyl..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
W pierwszej ciazy ok 11 tc wyszly wady u plodu. Wiec skierowania na prenatalne-prenatalne wyszly zle wiec amniopunkcja. Ta potwierdzila mutacje u plodu. Po przerwaniu ciazy zrobilismy kariotypy i u meza wyszly bledy. W drugiej ciazy z racji obciazenia genetycznego ten sam protokol no i znowu zonk. Stad decyzja o Ivf i badaniu genetycznym zarodkow zeby miec wiekszy % szans na zdrowe dziecko. Dalej bedzie amniopunkcja gdzyz to badanie zarodkow nie daje 100 % pewnosci.
 
reklama
Moja kochana encyklopedio wiedzy czy 2 dni po transferze mogę zrobić sobie pazurki hybrydowe sama ?;) oczywiście nie odrazu dwie ręce tak na raty ??? Co o tym sądzicie

Ja robię od paru lat paznokcie sobie(zawodowo też) i lekarka mi zaleciła, żebym wstrzymała się do końca pierwszego trymestru, podobnie jak z farbowaniem włosów :-)
 
Dziewczyny pytanie inne niż wszystkie, a bynajmniej już ostatnio :D z racji mojego leżenia zrobię samodzielnie sałatkę z mix sałatek , i chciałam dodać ser feta i mozarellą.... czy ja mogę te sery teraz jeść??
Wlasnie tez mam chęć na salatke grecka z serem.kanapkowo-salatkowym z biedronki i.sie zastanawiam. Choc dzis jadlsm.nalesniki z serem
 
Moja kochana encyklopedio wiedzy czy 2 dni po transferze mogę zrobić sobie pazurki hybrydowe sama ?;) oczywiście nie odrazu dwie ręce tak na raty ??? Co o tym sądzicie

Ja się przyznaje ze robiłam, ale lekarz powiedział że OK, byleby na punkcji czyste pazury były. No nie wytrzymałam - na punkcję zdjęłam a na transfer już byłam na kolorowo. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram.Juz nie moge sie doczekac az Biedroneczke poznam osobiscie w sobote kilejna zreszta Was wszustkie cala 10tke. Mam nadzieje ze wszystkie bedziecie. Bede blizej terminu wysylala wiadomosci priv i prosba o potwierdzenie ostateczne zebym wiedziala na ile osob stolik rezerwowac.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję żabeczki za miłe słowa. Niestety nie wiem jak to ze mną będzie bo mi mój kochany przypomniał, że na koncert jedziemy, więc zależy o której ten meeting roku w słoikowie się odbędzie. ;) ;)


Miłego piąteczku!!! U mnie słonko piękne. [emoji255][emoji258][emoji255][emoji258][emoji272][emoji258][emoji272][emoji258][emoji255][emoji258][emoji255][emoji272]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry