reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej my tez oboje wierzacy i na poczatku mielismy z tym problem.tzn z in vitro i moj maz tez slabe wiazanie z hialuronianem.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

A jaki % macie tego wiazania z hialuronianem, pamietasz moze? Jak starania z in vitro? Udane? Zanim przesledze tu wszystko to troche minie dlatego bede Was podpytywac:) mam nadzieje ze kiedys Kosciol zaakceptuje in vitro.
Ja nie tyle wstydze sie tego co wiem ze jesli kogos nie spotka ten problem to ciezko mu bedzie zrozumiec..
 
Witamy cię serdecznie! Mam nadzieje że u was będzie to tylko formalność i szybciutko uporacie się z tematem in vitro. No i proszę nas informować o staraniach ....w końcu już nie tylko wy wiecie o staraniach ale całe nasze forum:-) :) będziemy trzymac kciuki:-) :)

Tez mam taka nadzieje:) bede informowac. Ciesze sie ze moge i mam gdzie sie wygadac:)
 
Czekałam prawie 3 godziny w kolejce ale się wcisnelam ...i to do samego profesora :biggrin2: w trakcie wywiadu trochę mi się smutno zrobiło bo która ciąża ile porodów..Ale doktorek dodał mi skrzydeł, powiedział że jak na jego oko to moje wyniki są ok, oprócz Tsh. A odnośnie TSH stwierdzil ze skoro nigdy nie miałam problemów to oznacza że cisza się dobrze rozwija a tarczyca nie wyrabia w produkowaniu hormonów....Boże aby miał rację . Przepis al mi to co mowilyscie i to nawet w tej samej dawce, czyli pierwszy tydzień pół tabletki a potem całą ... to dzieciątko musi ze mną zostać :* już je kocham , tylko trochę na męża nakrzyczalam ze jest pesymista i wcale mi tym nie pomaga, ani dziecku. Jestem w ciąży i koniec kropka i trzeba się cieszyć a nie zastanawiać się czy się uda czy nie ....chwilami i mnie łapie strach i lecą łzy, chociaż ostatnio to ja ciągle płacze na zawołanie [emoji14] ale wiem ze tylko pozytywne myślenie może nam pomóc :biggrin2: dobranoc wszystkim. Dziękuję za wsparcie, jesteście cudowne :*
Gratuluję ciąży [emoji4] Ale fajnie! Tym razem ma się udać i kropka. To naturalnu cud Wam wyszedł? [emoji275]
 
Kochane witam pozno bo późno bo dzisiejsze dawki progesteronu zaczęły działać i główka zaczęła boleć plus sennosc iec jak o 21:30 usiadłam tak na siedzą co przed tv zasnełam smigam dalej spać buziaki i trzymam za wszystkie kciuki!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to sporo, ale nastepnym razem zapytaj czy jeszcze wiecej moglby ci przepisac. Niektore dziewuchy tu mialy po 375, tylko nie pamietam czy to byl puregon czy jakies inne dopalacze;)
@Kalno ja ja miałam takie dawki;) tylko zaczynałam id 200 i po badaniach estradiolu szybka reakacja juz w 3dniu brania zastrzyków i 375 puregon a później menopur ta sama dawka
 
reklama
Mam pytanko może głupie ,ale pytam;) Wczoraj miałam biopsje dziś czuje się normalnie czy dzisiaj mogę iść na silke? Czy to przeciążenie dla macicy??
 
Do góry