reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, jeden ale jest. Szczerze mowiac chyba poszlabym na calosc bedac na twoim miejscu. Niech go kluja i zapladniaja. Bedziesz miec pewnosc, ze robisz co mozesz. Jak nie wyjdzie to trudno, najwyzej rozwazysz kd, ale czesto wystarcza wlasnie tylko to jedno jajko:) a ty mialas kiedys iui? Ewentualnie z tym mozesz sprobowac...

Jeśli powie ze dojrzewa i się nada to będę cisnąć żeby je wyciągnął i dał kolejna stymulację . Może druga lepiej zadziała i znowu wyjdzie jakies jajko. Będę próbować ... napewno się nie poddam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Relanium wzielam przed transferem i druga tabl dzisiaj rano. W ogole jakims dziwnym trafem w ogole mnie brzuch nie boli a przy poprzednich 2 transferach juz ok 13-14dc mnie bolal okresowo. Nospy tez tylko 2 przed transferem wzielam i dzisiaj po 1 w poludnie i wieczorem. Ale to tak po prostu, bo jak to nie zazywac:p
A ja wzięłam już dzisiaj wieczorem relanium ;) nospe i relanium wezmę znowu rano i magnez i będę błogo sobie spałam a ja mam transfer w 18 dc chyba nie za późno jak sądzisz?
 
A ja wzięłam już dzisiaj wieczorem relanium ;) nospe i relanium wezmę znowu rano i magnez i będę błogo sobie spałam a ja mam transfer w 18 dc chyba nie za późno jak sądzisz?
Dc spoko, tu chodzi o endo bardziej niz o dc. U mnie transfery byly w 17,19 i wczorajszy w 20dc, ale dziewczyny roznie maja - 12,14 albo 24dc. Zalezy od przypadku. To o ktorej jutro przelot?
 
Dc spoko, tu chodzi o endo bardziej niz o dc. U mnie transfery byly w 17,19 i wczorajszy w 20dc, ale dziewczyny roznie maja - 12,14 albo 24dc. Zalezy od przypadku. To o ktorej jutro przelot?
O 9 rano kochana ;) Endo ostatnio 5 dni temu było koło 12 co takiego powiedział ze piękne; ) doczekać sie nie mogę a te relanium chyba nie działa na mnie hehehe bo brałam koło 21 i dalej nie czuje aby działało hehe
 
O 9 rano kochana ;) Endo ostatnio 5 dni temu było koło 12 co takiego powiedział ze piękne; ) doczekać sie nie mogę a te relanium chyba nie działa na mnie hehehe bo brałam koło 21 i dalej nie czuje aby działało hehe
Spoko, wazne zeby na macice cos podzialalo. Ja ostatnio po 2 tabletkach samochodem jezdzilam i zrobilam milion rzeczy zanim pojechalam na transfer:)
 
To to nalezy traktowac jako nagrode:) myśleli moze ze Ci tym w kość dadza a tu masz:) bardzo sie ciesze:)
One myślaly ze jq z ta Kierowniczka sie nie dogadam a dogadujemy się jak najlepsze znajome ja jej pierwszego dnia powiedziałam że podchodzę do ivf i ze potrzebuje wolne powiedziała spokójnie damy rade ;) umowilismy sie ze jeśli nie daj boze by sie nie udało to odrazu wracam bo nie chce brać potem l4 jak by sie nie udało powiedziała ze ona nie chce aby mnie na inny sklep dali ze tu naprwno juz na stale zostanę i ze ona bardzo wierzy w to ze sie uda i ze już dużo wycierpialam mam nie myśleć o pracy bo tam jest dobrze tak powiedziała; ) no jest super dziewczyny też są świetne
 
Spoko, wazne zeby na macice cos podzialalo. Ja ostatnio po 2 tabletkach samochodem jezdzilam i zrobilam milion rzeczy zanim pojechalam na transfer:)
Ty to wgl jesteś hardkor ;) uwiebiam Ciebie to juz święta spędzamy z naszymi babelkami w brzuszku piękne to jest tak długo czekałam na ten transfer aż wkoncy jutro bede miała; )
 
reklama
Do góry