reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to sporo, ale nastepnym razem zapytaj czy jeszcze wiecej moglby ci przepisac. Niektore dziewuchy tu mialy po 375, tylko nie pamietam czy to byl puregon czy jakies inne dopalacze;)

Zapytam go napewno , chce żeby próbował wszystkiego i w jak najmocniejszych dawkach jakie mogą być . Jeśli może zwiększyć niech zwiększa . To moja pierwsza stymulacja wiec myśle ze przy następnej może być lepsza odpowiedz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekałam prawie 3 godziny w kolejce ale się wcisnelam ...i to do samego profesora :biggrin2: w trakcie wywiadu trochę mi się smutno zrobiło bo która ciąża ile porodów..Ale doktorek dodał mi skrzydeł, powiedział że jak na jego oko to moje wyniki są ok, oprócz Tsh. A odnośnie TSH stwierdzil ze skoro nigdy nie miałam problemów to oznacza że cisza się dobrze rozwija a tarczyca nie wyrabia w produkowaniu hormonów....Boże aby miał rację . Przepis al mi to co mowilyscie i to nawet w tej samej dawce, czyli pierwszy tydzień pół tabletki a potem całą ... to dzieciątko musi ze mną zostać :* już je kocham , tylko trochę na męża nakrzyczalam ze jest pesymista i wcale mi tym nie pomaga, ani dziecku. Jestem w ciąży i koniec kropka i trzeba się cieszyć a nie zastanawiać się czy się uda czy nie ....chwilami i mnie łapie strach i lecą łzy, chociaż ostatnio to ja ciągle płacze na zawołanie :p ale wiem ze tylko pozytywne myślenie może nam pomóc :biggrin2: dobranoc wszystkim. Dziękuję za wsparcie, jesteście cudowne :*
 
reklama
I tak sie konczy dobroc dla rodziny ;) a co do pieprzyka to uwazam ze dobrze ze wycielas i nawet gdyby mial sie transfer przesunac to zdrowie przyszlej mamy najważniejsze ! glowa do gory i zobaczysz ze pouklada sie. musi

Dzięki kochana :* masz rację, zdrowie najważniejsze. Jestem dobrej myśli, jutro się dowiem więcej ;)
 
Do góry