reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
Woow! Gratuluję!!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki:-) :)
Dzisiaj mam już wyniki moich badań
I tak białko C w normie ale białko S wyszło 50.5 (norma 63.50 -149)nie wiem czy mam się tym martwić?
 
Dziewczyny ... dziś przede mną ciężki dzień pełen wrażeń . Do południa pogrzeb a później wizyta. Jadę dziś na monitoring . Miałam nic nie pisać żeby nie zapeszyć ale wiem ze będziecie ściskać kciuki za mnie . Strasznie się boje ...czuje ze czeka mnie rozczarowanie [emoji20].trzymajcie kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a Ty czemu nic nie piszesz? Udało się coś zdziałać? Rosną jajki?
 
Dziewczyny ja jak weszłam o 11 do kuchni tak skończyła teraz zapas jedzonka twraz tylko będę kupywac warzywa i owoce i wodę;)
074b51408fc90963df01f5682064d549.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
Cuda sie zdarzaja - Wy jestescie tego najlepszym przykladem :):). Super extra gratulacje:) zycze Ci zeby ten cud trwal 9 miesiecy :)
 
@Margit2018 i dziewczeta , byliśmy tydzień temu na rozmowie i zostawilismy dokumenty. Niestety, kurs dopiero za rok. Strasznie dużo par chętnych . Ma być 7 grup po 7 par. Trochę mi ta sytuacja skrzydła podcięła. Może dostaniemy dziecko, ale powyżej 4 roku życia . Mi się marzy dwulatek. Zadeklarowaliśmy rodzenstwo , to w tej sytuacji , mozemy dostac jedno starsze drugie np . dwuletnie.
 
reklama
Do góry