reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hej...jutro mam mieć transfer, czyli w 5. dobie po punkcji. Wczoraj byłam u swojego lekarza bo boli mnie brzuch szczególnie z lewej strony. Zrobił USG i stwierdził, że nic niepokojącego nie widzi, lekko powiększony jajnik prawy, macica ok, lewy jajnik za macicą. Myślałam, że dzisiaj będzie lepiej, ale ból nadal jest i ociężałość. Boję się, że jutro pojadę i okaże się, że nie zrobi mi transferu :(... bardzo się boję.. czy Wy też tak miałyście?
 
hej...jutro mam mieć transfer, czyli w 5. dobie po punkcji. Wczoraj byłam u swojego lekarza bo boli mnie brzuch szczególnie z lewej strony. Zrobił USG i stwierdził, że nic niepokojącego nie widzi, lekko powiększony jajnik prawy, macica ok, lewy jajnik za macicą. Myślałam, że dzisiaj będzie lepiej, ale ból nadal jest i ociężałość. Boję się, że jutro pojadę i okaże się, że nie zrobi mi transferu :(... bardzo się boję.. czy Wy też tak miałyście?
Nie wiem, bo pierwsze podejście przede mną, ale wyobrażam sobie, że przestymulowany jajnik może boleć... i chyba to nie ma się czym przejmować... głowa do góry... będzie dobrze bo inaczej być nie może :)
 
Nie wiem, bo pierwsze podejście przede mną, ale wyobrażam sobie, że przestymulowany jajnik może boleć... i chyba to nie ma się czym przejmować... głowa do góry... będzie dobrze bo inaczej być nie może :)
Dzięki za pocieszenie! :) To moja pierwsze podejście, więc też jeszcze mało wiem, a tak sie nastawiłam na ten transfer, że nie chce myśleć inaczej...
 
reklama
Do góry