reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Raczej tak wiem że to stres ale pospij trochevtzn przespij stres ja tak miałam ale głównie po końskiej dawce prolutex u

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No ,a jeszcze jedno pytanie mam do Was . Czy to jest normalne ,że rano ,ale w sumie i e ciągu dnia pomimo wkładki higienicznej mam mokre majtki tak jakby od wody ... Dziwne to jest ... No i obwód brzucha mi się powiększył ale to podejrzewam że po zastrzykach ,tabletkach ...
 
No ,a jeszcze jedno pytanie mam do Was . Czy to jest normalne ,że rano ,ale w sumie i e ciągu dnia pomimo wkładki higienicznej mam mokre majtki tak jakby od wody ... Dziwne to jest ... No i obwód brzucha mi się powiększył ale to podejrzewam że po zastrzykach ,tabletkach ...
Normalne jak też tak miałam;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ,a jeszcze jedno pytanie mam do Was . Czy to jest normalne ,że rano ,ale w sumie i e ciągu dnia pomimo wkładki higienicznej mam mokre majtki tak jakby od wody ... Dziwne to jest ... No i obwód brzucha mi się powiększył ale to podejrzewam że po zastrzykach ,tabletkach ...
Na pewno Ci tu dziewczyny potwierdza żeby przy powiększony obwodzie pić dużo płynów, gdyby przy tym był ból brzucha czy podbrzusza to nie zaszkodzi nospa.
 
reklama
Do góry