reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak ser z wiaderka ;) mowilam ze to przepis dla leniwych :D
Dokładnie tak sam ser 50 min a potem z pianą ok 15 min ;)

Jak dla leniwych to dla leniwych...ja nie lubię tych wiaderkowych dlatego daję zwykły niemielony ser biały w kostce :D
Zostają takie drobniutkie grudki ale dzięki temu jest jeszcze lepszy :)
Muszę do swojego przepisu dorzucić nastepnym razem tą pianę z białek:)
 
A do którego ginekologa chodzicie w medi wawa? Jesteście zadowolone?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie nie jestem z mojego obecnego „prowadzącego” ale jestem u niego bo są powody (takie dotyczące mnie) ze wystawia mi skierowanie jakie tylko może jak poproszę. Więcej na priv. Ale ostatnio byłam na lasy minut u młodej lekarki która bardzo mi się spodobała.

Jeśli zajde w ciąże nie wiem czy będę chodzic na Medicover, zobaczymy. Ale bardzo bardzo polecam doktora Slovieja ze szpitala Medicover który się zajmuje tylko i wyłącznie prenatalnym usg. Zobaczył u mnie to czego inni zupełnie nie widzieli, teoretycznie parametry były w normie. I miał racje, powiedział ze są wskazania do pappy - zrobiłam i wyszła 1:3. Potem amniopunkcja potwierdziła Trisomie.
 
Dziewczyny jak myslicie przy krwiakach lezec czy nie lezec ? Jeden z lekazy powiedzial mi ze ze nie musze tylko sie oszczedzac a drugi ze lezec i mam dylemat. Robie podyplomowke i na weekend za tydzien czeka mnie siedzene 8h w lawce no oczywiscie z przerwami. I nie wiem co robic. W tygodniu lerze wstaje tylko do wc i ewentualnie zrobic jesc. Czasem wstawic pranie. Dodam ze jak zlapie mnie bol to jest bol i plamienie ale mam to od poczatku przez tego ktwiaka wiec juz nie panikuje. Nie wiem poprostu czy jechac na zjazd
 
reklama
Dziewczyny jak myslicie przy krwiakach lezec czy nie lezec ? Jeden z lekazy powiedzial mi ze ze nie musze tylko sie oszczedzac a drugi ze lezec i mam dylemat. Robie podyplomowke i na weekend za tydzien czeka mnie siedzene 8h w lawce no oczywiscie z przerwami. I nie wiem co robic. W tygodniu lerze wstaje tylko do wc i ewentualnie zrobic jesc. Czasem wstawic pranie. Dodam ze jak zlapie mnie bol to jest bol i plamienie ale mam to od poczatku przez tego ktwiaka wiec juz nie panikuje. Nie wiem poprostu czy jechac na zjazd
Chyba bym odpuściła zjazd, lezec plackiem nie musisz ale siedzenie na zajeciach i dojazd to chyba nie jest dobry pomysł ale zrobisz jak uwazasz :-)
 
Do góry