reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie luteiny: pamiętacie może kiedy ostatecznie z niej schodziłyście? Mi lekarz zmniejszył do 1 dziennie, zostało pare sztuk i wchodzi na to ze mi sie zupełnie skończy 12tc6 dzien a wiecej mi nie wypisał bo powiedział ze będziemy zupełnie z niej schodzić... nie za wcześnie? Juz 1 sztuka dziennie mnie martwi a co dopiero zero...

Jak nie masz plemień to nie masz się czym martwić :)
 
Wiesz, na pewno „góra” tego chce bo to jest ta sama grupa co invimed. I na pewno chcą żeby isc do kliniki i tam ciężkie pieniądze zostawic. Ale na szczęście mieszkam w większym miescie gdzie lekarzy jest sporo i sobie znalazłam takich co mi skierowania wypiszą.

Ladies,
Potwierdzam. Nic się nie dało zrobić już w medicoverze na cele invimedu. Bardzo skąpi się zrobili. Nie leczĄ niepłodności i już i wszystko co jest do tego potrzebne trzeba robić w klinice. I to nie kwestia złej woli lekarzy, tylko zarządu. I tak nieoficjalnie pani doktor mi powiedziała, ze bardzo ich góra pilnuje. Domyślam się ze chodzi o to, że z badań w invimedzie zawsze maja zysk, a to już ta sama spółka.
Ehhhh.......
Wiecie to się wszystko i tak sprowadza do tematu, że jesteśmy jednym z niewielu krajów w Unii, gdzie invitro nie jest refundowane i za wszystko możemy obwiniać władzę.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ladies,
Potwierdzam. Nic się nie dało zrobić już w medicoverze na cele invimedu. Bardzo skąpi się zrobili. Nie leczĄ niepłodności i już i wszystko co jest do tego potrzebne trzeba robić w klinice. I to nie kwestia złej woli lekarzy, tylko zarządu. I tak nieoficjalnie pani doktor mi powiedziała, ze bardzo ich góra pilnuje. Domyślam się ze chodzi o to, że z badań w invimedzie zawsze maja zysk, a to już ta sama spółka.
Ehhhh.......
Wiecie to się wszystko i tak sprowadza do tematu, że jesteśmy jednym z niewielu krajów w Unii, gdzie invitro nie jest refundowane i za wszystko możemy obwiniać władzę.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A w ogóle... jak ktoś ma pakiet w Medicover to informuję ze jako urolog pracuje ten sam lekaz co jest w Invimed andrologiem. Mąż raz był na płatnej u niego jako u androloga ale wypatrzyłam ze bywa w Medicover pod jego praca to potem tam do niego chodził na wizyty przez prawie rok. Wizyty za darmo, badania za darmo poza badaniem nasienia bo tego nie ma wam Medi. Ale usg i krew jak najbardziej. No i przed in vitro dostał pełna listę z wymaganego pakietu, łącznie z chlamydią
 
reklama
A w ogóle... jak ktoś ma pakiet w Medicover to informuję ze jako urolog pracuje ten sam lekaz co jest w Invimed andrologiem. Mąż raz był na płatnej u niego jako u androloga ale wypatrzyłam ze bywa w Medicover pod jego praca to potem tam do niego chodził na wizyty przez prawie rok. Wizyty za darmo, badania za darmo poza badaniem nasienia bo tego nie ma wam Medi. Ale usg i krew jak najbardziej. No i przed in vitro dostał pełna listę z wymaganego pakietu, łącznie z chlamydią

A do którego ginekologa chodzicie w medi wawa? Jesteście zadowolone?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry