reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny,

Bylismy wczoraj na wizycie u doktora Artura Pietrusy w Katowicach, maz ma zylaki na jądrach. Lekarz zauwazył je ju z gołym okiem a na usg były bardzo widoczne. Nie mniej jednak lekarz uwaza ze zylaki nie są powodem azoospermi.. ma rację? Zlecił badania hormonalne oraz dał skierowanie na operację zylaków. Jestem pełna obaw czy wyganiac meza na ten zabieg.. trochę się o tym naczytałam i opinie sa podzielone. Jak Wy uwazacie? Czy orientujecie się moze czy zabieg mozna wykonac w ramach NFZ? Spotkałyscie sie juz z tym ze po operacji zylaków azoospermia ustąpiła?
 
@zylwia spryciula z Ciebie, nawet mnie wyczytałaś i wstawiłas w kalendarz, dziękuję :* nie pisałam wczesnej bo mam mało czasu się odzywać ale regularnie Was czytam :) cieszę się ze maleństwo zdrowe, na dodatek dziewczynka spełnienie moich marzeń jak zresztą każdej kobiety, te piękne różowe ubranka:biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
@Iskra_82 @Oczekiwanie2017 kochane kciuki za Wasze maleństwa ✊✊ niech zdrowo rosną ❤❤ Oczekiwanie niech Twój synuś ładnie da się wymierzyć ❤ i niech wszystko będzie w najlepszym porządeczku! :) ✊
Czekamy na zdjęcia kochane i nie ma przeproś ! :p
@Mama151116 kochana kciuki za przyrost! ✊ niech szybuje wysoko ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! ❤ :*
Dzis sporo szczęścia:) zdrowych pieknych malenstw i bety do nieba :)
 
Czesc dziewczyny,

Bylismy wczoraj na wizycie u doktora Artura Pietrusy w Katowicach, maz ma zylaki na jądrach. Lekarz zauwazył je ju z gołym okiem a na usg były bardzo widoczne. Nie mniej jednak lekarz uwaza ze zylaki nie są powodem azoospermi.. ma rację? Zlecił badania hormonalne oraz dał skierowanie na operację zylaków. Jestem pełna obaw czy wyganiac meza na ten zabieg.. trochę się o tym naczytałam i opinie sa podzielone. Jak Wy uwazacie? Czy orientujecie się moze czy zabieg mozna wykonac w ramach NFZ? Spotkałyscie sie juz z tym ze po operacji zylaków azoospermia ustąpiła?

Hej mój facet miał żylaki na jądrach i fakt jest taki że przez to miał bardzo słabe nasienie , operacja jak najbardziej na N F Z.po operacji powtórzył badania nasienia i nasz lekarz w klinice bezpłodności ze wszystko jest wporzadku . Także nie macie się co martwić tylko ość o działać bo napewno czuje ból przy najmniejszym wysiłku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny jestem już po pierwszym szczepieniu. Nie było źle 3 uklocia w jedno przez ramię i w drugie. Uczucie jak by była rana skorpiona cytryna. Wg mnie nie bolało. Dzisiaj ręce bolą tak jak po poparzeniu i czuje sie troche slaba. Kolejne za trzy tygodnie;)
„Jak rana skorpiona” ;) :D
Poszalał ci słownik, z fantazją... chciałaś uspokoić ale się nie udało!
 
Do góry