reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O widzisz, a u mnie wygląda to tak że wcale nie wymiotuje. sporadycznie jest mi nie dobrze.. jedynie co czuje to czasem ból piersi i kłucie w brzuchu..:)
To zazdroszcze. Ja pierwsze po becie mialam kanalowe leczeniw zeba bo spuchlam, potem zaczely sie plemienia wiec stres cholerny, potem ospa i strach o msluszka a potem już tylko 7 tygodni zyganka gdzie czulam sie na prawde zlw bo wymiotowalam całymi dniami i jeszcze mi brakuje teraz troche do wagi sprzed ciąży a jyz w polowie 4 m-ca jestem
 
Dziewczyny zaczęłam plamić dzisiaj, taka łyżeczka na bieliźnie, nie żywa krew tylko brązowa, strach mnie obleciał.
[emoji19]. Strasznie się boję na 15:30 już mam wizytę u położnej i jak uzna że trzeba to gin zrobi mi usg.

Chyba za bardzo się cieszyłam [emoji22].



Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana wiele z nas plami. Ja do 8tc. Jesli Cie brzuch nie boli to bedzie ok✊✊✊
 
Właśnie trochę pobolewa i kuje [emoji19]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
To kochans zajedz na izbe przyjec. Ja miałam przy tym.plamieniu czasem takie jskby bole okresowe i jajniki o sobie czasem dawaly znac. A poza tym.ty wczoraj mialas usg, to nie jest krew swieza wiec moze byc po badaniu bo czasem.tak jest. Ale uspokoisz sie jak bedziesx po usg. Choc skoro masz wizyte to bez sensu jeszcze na izbe jechac. Bedzie dobrze ✊✊✊
 
To kochans zajedz na izbe przyjec. Ja miałam przy tym.plamieniu czasem takie jskby bole okresowe i jajniki o sobie czasem dawaly znac. A poza tym.ty wczoraj mialas usg, to nie jest krew swieza wiec moze byc po badaniu bo czasem.tak jest. Ale uspokoisz sie jak bedziesx po usg. Choc skoro masz wizyte to bez sensu jeszcze na izbe jechac. Bedzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110]
Dzięki że mnie wspierasz, mam taką nadzieję, płakać mi się chce a jestem w robocie więc nie mogę płakać.

Musi być dobrze, po prostu musi - będę sobie to ciągle do tej 15:30 powtarzać

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki że mnie wspierasz, mam taką nadzieję, płakać mi się chce a jestem w robocie więc nie mogę płakać.

Musi być dobrze, po prostu musi - będę sobie to ciągle do tej 15:30 powtarzać

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja pierwszy raz zobaczyłam plamienie w okresie kiedy stracilam pierwsza ciaze i to byl dla mnie cios prosto w serce, nieprzespana noc i nastepnego dnia wizyta na cito i wszystkobw porządku:) js plamilsm z kosmowki i ci chwile na ip jezdzilam. Trzymam kciuki kochana✊✊✊ daj znac po wizycie i wez no spe
 
reklama
Dziewczyny tylko mnie nie zlinczujcie ale mam pytanie...;) tylko proszę - szczerze jak zawsze ;) kiedy tak na prawdę zaczęłyście cieszyć się ciążą? u mnie dokładnie 10tc6doba czyli leci 11 tydzień... czytałam, że ta "magiczna" granica to ukończony 12 tydzień... gdzieś indziej czytałam że 14 tydzień... jak to jest? Póki co mimo że to "już" 11tc to nie dociera do mnie to, że jestem w ciąży.. a może nie chcę się zawieść? No właśnie...
Większość osob ciewzy sie od momentu kak zobaczy dwie kreski. niestety z nami jest inaczej. niby bwzpieczny jest drugi trymestr. dla mnie bezpieczny czas bedzie kiedy bede trzymala wyniki amniopunkcji czyli gdzies 18-19 tydzien. do tego czasu -w moim przypadku nie bedzie bezpiecznie. ale Ty lada chwila bedzoesz mogla odetchnac :)
 
Do góry