reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Oczekiwanie2017

No zła nie jestem. Ale fa procedura + krwiak od połowy lutego (czyli ciągły strach) zaskutkowały tym, że u położnej się poryczałam :D Podejrzewam, że była to ta mała kropelka, co poruszyła basen łez, heh.
W inviccie wizytę miałam 26 lutego, lekarz zaprosił na później (15 marca) do swojego gabinetu w drugiej części Warszawy i powiedział, że wtedy założy kartę ciąży. A że potem zobaczyłam cennik... no to poszłam do szpitala na Starynkiewicza ;)

Jedynie na cytologię nie mam usprawiedliwienia. Ja z tych, co do lekarza chodzą wtedy, gdy nie ma już z nimi żadnego konfaktu (dwa razy w życiu byłam na SORze i dwa razy dali mi czerwoną opaskę ;p). Teraz zauważam zmiany. Bo to już nie o mnie chodzi ;)

W czasie ciąży to tym bardziej jedną uwagą może spowodować płacz czy wybuch emocji więc to zrozumiałe. Z tą cytologia to rzeczywiście dziwne, bo wymagają ja prezd in vitro, ale może komuś umknęło. W ciąży też trzeba ją zrobić.
Chodzisz na Starynkiewicza do lekarza? Na NFZ? Ja chcę tam rodzić :)
 
reklama
Zdjęcie się nie dołączyło
f5bf43d28af78ce05cea9aa367d1740a.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ach...zazdroszczę Ci tego tygodniowego "wypoczynku" :D Daj tam czadu, jak Ci będzie pot po dupie ciekł to może i owulka się pojawi :D
A jakie badania Ci ten holistyk zlecił? Ciekawa jestem co dla niego jest najważniejsze w funkcjonowaniu organizmu.

Sorki ale po niemiecku ale ze wy tu madre glowy, wujek google jest to dorzucam. Dla scislosci to ja tez niemca nie czaje [emoji12] On mi powiedzial ze badanie ktore zrobilam sa super itp ale brakuje podstaw i powiedzial ze musimy zrobic scan od A do Z. A wtedy predyskutujemy, dolaczymy do tego immunologie i opinie Pasnika i moze uda nam sie rozgryzc to cholerstwo!

A ogolnie to ja nadal walcze z ta cholerna chlamydia, on sie zgadza ze mna ze na podstawie wynikow to mam to ale robimy powtorke aby sprawdzic, mimo tego ze ogolnie nie uzywa antybiotykow to mowi ze tutaj jak wyjdzie to raczej innej opcji nie ma. Przez to postawilam kreske na moim ginekologu bo to juz wyszlo po pierwszym poronieniu a on sie upieral ze tego nie mam ale kiedys mialam, bede zmieniac gina ale zobaczymy co sie dowiem 10 kwietnia na kolejnej konsultacji.

I jeszcze sprawdzamy znow tarczyce bo jak wyszly mi anty-tg ogromne to podejrzenie hashi jest a wiec zobaczymy co w innym labie wyjdzie. No a tu za to moj endo nawalil bo przez trzy lata sie u niej lecze a ona nigdy nie sprawdzila anty.

A wiec podsumowujac mam ogromna nadzieje ze jak to wszystko polaczymy to moze sie uda zrozumiec gdzie jest problem.

A po dupie to na pewno bedzie lecialo w koncu treningi dwa razy dziennie ale co najfajniejsze jako bonus szkola makijazu (2.5 godziny dzienne!)

1520581363-8d663f62029c8e2b-aaaaaa.jpeg
1520581370-17a79f3038954ec0-aaaaaa.jpeg
1520581378-1781ad705dcc96a4-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki .. wracamy na forum WE DWIE !! [emoji173][emoji173][emoji173]
Wynik NIFTY prawidłowy:) Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości ! [emoji110][emoji173][emoji173][emoji173]

Wspaniale i tak sie zaczyna ten kolejny piekny dzien [emoji173]️
A moj ostatni prxed urlopem a wiec tez mega super. U nas wiosna juz a jak u Was???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile suplementujecie witaminy D?
Ktos wczoraj sie pytal o zelazo to ja pije w plynie, zaczynam dzien od dwoch kielichow (jeden z sokiem z witaminy C i pol drugiego z zelazem)
1520582228-9db8f7ef32878f2f-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile suplementujecie witaminy D?
Ktos wczoraj sie pytal o zelazo to ja pije w plynie, zaczynam dzien od dwoch kielichow (jeden z sokiem z witaminy C i pol drugiego z zelazem)
1520582228-9db8f7ef32878f2f-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ups wiadomosc od kolezanki sie wkradla [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry