reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny my już po wizycie jest jedno maleństwo 3mm ciąża potwierdzona :laugh2::)bierzemy aktualnie lutinus 3x2 duphaston 3x1 i neoparin 1x1 no i kwas foliowy. Kolejna wizyta 6.03 i przedłużenie L4 oby zdrowo się rozwijał. Trzymajcie kciuki ja również trzymam za wszystkie staraczki ;)
Piekna wiadomosc ❤❤❤❤❤
 
reklama
No i po wizycie,3.weryfikacja w 10dpt i beta zerowa.Mimo transferowania 2 dużych blastocyst,mimo odpowiedniej grubosci endometrium,mojego kilkudniowego urlopu i oszczedzania się.Wszystko na nic. Teraz mamy poświęcić marzec na diagnostykę.Na poczatek badanie receptywnosci endometrium.Czy któraś z Was miała podobną sytuację?

Przykro mi, że się nie udało:( Ale to dopiero pierwszy transfer i do tego macie sporo mrożaków więc głowa do góry:)
Co do badania receptywności...nie kojarzę, żeby któraś miała robione. Przeważnie lekarze zaczynają od histeroskopii. Napewno zadziała jak screaching, który ułatwia implantację.
 
Kochane mam propozycje skoro dobrze sie zmobilizowalysmy przy zbiorce dla Damiego.
A niestety wiekszosc z nas choc by chciala to nie bedzie mogla pojechac na pogrzeb zeby go porzegnac. Moze zrzucimy sie na nasz grupowy wieniec dla naszego kochanego rodzynka. Zamowimy wieniec w kwiaciarni jesli bedzie mozna to zrobimy przdlew do kwiaciarni jesli nie do pieniazki przelejemy dla Asi
Co wy na to ?

Biore tez wasze wszystkie mysli I zaniose mu dzis o 17;((
Boje sie ze jak go xobscze to zaczne wyc jak glupia skoro teraz placze to co potem
Ale czuje ze skoro go znalismy musze go zobaczyc I pozegnac
Mielosmy plany grill poznawac sie blizej, moj maz jak go poznal plakal ze on chory I wierzyl ze wygra
To okropne co Asia przechodzi

Pozdrawiam was wszystkie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej. Robiłam dziś betę w 18 dpt wynik 163,9, poprzedni z 14 dpt wynik to 78,8. I co mam o tym myśleć? Beta mała jak na 18 dpt prawda?
 
Wiesz, prawda jest taka ze jak na izbę pójdziesz rano to na oddziale będziesz pewnie koło południa przyjęta (najpierw przyjmują na planowe większe operacje i ciężarne z żywymi dziećmi... na łyżeczkowanie, kiedy raczej nie boli ani życia się nie uratuje przyjmują na końcu. I na oddziale tez raczej poczekała byś chwile na swoją kolej, spokojnie zrobili by tak żebyś od 6 godzin była na czczo)
Juz wszystko jasne. Przyjma mnie jutro wieczorem. I tak jak bylo zaplanowane najpierw zaloza te leki na wywolanie, beda obserwowac jak sytuacja wyglada i zabieg w poniedzialek

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Parę razy byłam w szpitalu na zabiegu i zawsze musiałam być na czczo, mimo że tak jak piszesz zanim przyjmą, dadzą łóżko parę godzin minie. Raz czekałam do 15, po czym przyszła piguła i oznajmiła, że anestezjolog skończył dyżur i możemy sobie już zjeść bo dziś zabiegów nie będzieo_O Współlokatorki oznajmiły mi, że tak już trzeci dzień z rzędu:o To dopiero jest dieta cud:-D
Nie no moj Dr mowil ze chcial to ogarnac wczoraj popoludniu na swoim dyzurze, ale nie bylo miejsc. Mowil ze przed taka narkoza jak do zabiegu, spokojnie wystarczy 6h bez jedzenia i picia [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana moze Ty wiesz dokladnie ile czasu trzeba odczekac po encortonie zeby robic badania immuno?
Bo Gosia mi tu pisala ze miesiac lub 2 tyg i moze Ty wiesz ktore z tych :)
No nie za bardzo. Ja akurat ten ostatni transfer miałam bez encortonu wiec dowiadywałam się czy ten z początku stycznia nie miał wpływu. Zadzwoniłam do tej przychodni do Łodzi. Radzę ci zrobić to samo, najlepiej dzwon od 15 bo wtedy P. pracuje i mogą go spytać. No i pamiętaj ze terminy zapisów maja jakiś miesiąc do przodu wiec jeśli nie zwolni ci ktoś to i tak miesiąc poczekasz. A może jesteś już zapisana?
 
Matko
A byłam w kilku szpitalach i co szpital to zwyczaj. W tym co trzeba być 12h na czczo nie wolno. W tym co maja zasadę 6h to nawet oddziałowa mi jak się zapisywałam kazała przyjść po śniadaniu i to porządnym. Przyjęli mnie o 12.30 i od 13 tabletki na wywołanie poronienia, łyżeczkowanie koło północy
Koniczynko spokojnie [emoji4] wszystkie tu wiemy ze masz duze doswiadczenie w kwestiach medycznych. Nikt tego nie kwestionuje. Po prostu kazda opisuje swoje dosw w danym temacie [emoji4] w dobrej wierze [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry