reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane mam propozycje skoro dobrze sie zmobilizowalysmy przy zbiorce dla Damiego.
A niestety wiekszosc z nas choc by chciala to nie bedzie mogla pojechac na pogrzeb zeby go porzegnac. Moze zrzucimy sie na nasz grupowy wieniec dla naszego kochanego rodzynka. Zamowimy wieniec w kwiaciarni jesli bedzie mozna to zrobimy przdlew do kwiaciarni jesli nie do pieniazki przelejemy dla Asi
Co wy na to ?[/QUOTE
Jestem zdecydowanie zao_O
 
reklama
Dziewczyny już coraz bliżej wizyta u Pasnika ufff jak to szybko zleciało :biggrin2:No i co udało mi się jeszcze??? z kwietnia przerzuciłam spotkanie odnośnie pierwszej wizyty z ta moja biopsja ;);) dało się ? Dało :D czyli miesiąc mam na plusie w kieszeni ,a kazda z nas wie czas tutaj odgrywa największa role :biggrin2: jak se pomyśle,ze teraz opuszczam jeden cykl ,a może i dwa lub trzy to szlak mnie trafia noo ,ale jeśli mam wziasc moje dzidzie do domu i je zatrzymać to przebadam się od stop do głowy :p ! A tak jak mówiłam w styczniu ,ze kolejny transfer musi się udać :Dbo przecież ten co nic nie robi nie ma nic :biggrin2:
 
W tym tygodniu miałam pogrzeb i też kupiłam wieniec z żywych kwiatów (przecież jego i tak się wyrzuca)
Podobno pogoda ma się o jutra poprawić,więc ja też jestem za świeżymi kwiatami.
 
Kochane zebym mogla ogarnac chetne osoby na zrzutke na wieniec dla Damiego to prosze zebyscie wyslaly mi prywatna wiadomosc to odpisujac podam numer konta.
I teraz najwazniejsza kwestia po ile sie zrzucamy i co piszemy na szarfie. I czy kupujemy wieniec z zywych kwiatow np rozy czy sztucznych bo biorac pod uwage aure za oknem to tez jest wazne
Co wy na to zeby zrzucic sie po 25 zl ?
ja jestem z zywymi, nie lubie sztucznych, ale dostosuje się, nie wiem czy widzialyscie może te kapustkę ozdobne? one bardzo długo wyladaja ladnie a sa zywe, my dla taty robilysmy wieniec z tego na 1 listopada, i dopiero na Boze Narodzenie wyrzucilysmy , choć mogl jeszcze postac
 
Kochane mam propozycje skoro dobrze sie zmobilizowalysmy przy zbiorce dla Damiego.
A niestety wiekszosc z nas choc by chciala to nie bedzie mogla pojechac na pogrzeb zeby go porzegnac. Moze zrzucimy sie na nasz grupowy wieniec dla naszego kochanego rodzynka. Zamowimy wieniec w kwiaciarni jesli bedzie mozna to zrobimy przdlew do kwiaciarni jesli nie do pieniazki przelejemy dla Asi
Co wy na to ?
Jestem za
 
jeśli chodzi o Msze to reszte kasy która zostanie wolalabym Asince przeslac żeby do pomnika dolozyla, po pogrzebie taty chyba z 20 Mszy było zamówionych przez uczestnikow u księdza chama, na 7 rano bo tata nie nalezal już do tej parafii, tylko pochodzil z tej parafii i tam chcial byc pochowany, nawet na jednej nie byliśmy, mysle ze bardziej praktyczniejsze będzie jak w pomniku tez będzie czastka od nas, bo koszt nie jest maly
 
reklama
jeśli chodzi o Msze to reszte kasy która zostanie wolalabym Asince przeslac żeby do pomnika dolozyla, po pogrzebie taty chyba z 20 Mszy było zamówionych przez uczestnikow u księdza chama, na 7 rano bo tata nie nalezal już do tej parafii, tylko pochodzil z tej parafii i tam chcial byc pochowany, nawet na jednej nie byliśmy, mysle ze bardziej praktyczniejsze będzie jak w pomniku tez będzie czastka od nas, bo koszt nie jest maly
Oooo to jest dobry pomysl ;)
 
Do góry