reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc , ja tez mam dzis wizyte. Podgladanie 2 trymestr. Analiza badan prenatalnych . Mam nadzieje ze dzis same dobre wiadomosci beda u wszystkich.milego dnia [emoji41]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc , ja tez mam dzis wizyte. Podgladanie 2 trymestr. Analiza badan prenatalnych . Mam nadzieje ze dzis same dobre wiadomosci beda u wszystkich.milego dnia [emoji41]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu my nic o tym nie wiemy ? :D czekam na termin kolejnej wizyty żebyś zawitała w naszej przypominajce :D

Samych dobrych wiadomości na wizycie i czekamy na zdjęcie :D ✊
 
Dzień dobry [emoji5]dzwonili do mnie z Novum, jutro transfer [emoji5][emoji18]to będzie druga doba. Większość z Was miała w 3 bądź w 5 dobie, wiec już zaczynam myślec czy u mnie nie będzie jednak o chociaż dobę za wcześnie [emoji848]Dziewczyny, jak to jest z tymi transferami i ich czasem od punkcji?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja miałam w 2 dobie. I @misis188 też na pewno. Bo GynC nie działa w niedzielę, więc jak 3 doba wypadała w niedzielę to podają w sobotę czyli w drugiej :)
Podobno nie ma badań wskazujących na większy odsetek ciąż z 5 niż z 2-3 doby, ale co klinika to opinia.
 
reklama
Do góry