reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mial byc dzień dobrych wiadomości,a tu jakos nie wychodzi poki co...U mnie tez bez szalu. Prawdopodobnie punkcja w piatek,ale transfer odroczony :frown: Lekarka boi się,zeby nie bylo hiperstymulacji. Mam 16 pęcherzyków. I jeszcze histeroskopie musze zrobić,bo podejrzewa polipa w endometrium,jesli dobrze zrozumiałam. Wykoncze sie od tego czekania!:growl:
A co do histeroskopi to to sie robi pod narkoza? Jeśli nie to czy nie boli? A skoro komórki bede miala zamrożone to transfer musi być w jakims dniu cyklu?
 
Mial byc dzień dobrych wiadomości,a tu jakos nie wychodzi poki co...U mnie tez bez szalu. Prawdopodobnie punkcja w piatek,ale transfer odroczony :frown: Lekarka boi się,zeby nie bylo hiperstymulacji. Mam 16 pęcherzyków. I jeszcze histeroskopie musze zrobić,bo podejrzewa polipa w endometrium,jesli dobrze zrozumiałam. Wykoncze sie od tego czekania!:growl:
A co do histeroskopi to to sie robi pod narkoza? Jeśli nie to czy nie boli? A skoro komórki bede miala zamrożone to transfer musi być w jakims dniu cyklu?
Histero w narkozie. Nic się nie bój. Nie boli. Lepiej usunąć polipa i na spokojnie podejść. Ważne, że piękne komóreczki rosną. Poczekają na Ciebie.
Organizm będzie wypoczęty.
Jak będziesz podchodziła do criotransferu to zależy czy na cyklu naturalnym czy sztucznym. Lekarz będzie decydował.
 
Mial byc dzień dobrych wiadomości,a tu jakos nie wychodzi poki co...U mnie tez bez szalu. Prawdopodobnie punkcja w piatek,ale transfer odroczony :frown: Lekarka boi się,zeby nie bylo hiperstymulacji. Mam 16 pęcherzyków. I jeszcze histeroskopie musze zrobić,bo podejrzewa polipa w endometrium,jesli dobrze zrozumiałam. Wykoncze sie od tego czekania!:growl:
A co do histeroskopi to to sie robi pod narkoza? Jeśli nie to czy nie boli? A skoro komórki bede miala zamrożone to transfer musi być w jakims dniu cyklu?
@Gotart endometrium musi być gotowe.. i to jest najważniejsze.
Ale jak pisały właśnie wcześniej dziewczyny i jak mi mój lekarz powiedział przed chwilą, jak ma się histero to transfer dopiero w następnym cyklu...
jak masz dużo pęcherzyków to będzie w czym wybierać więc nie łam się a myśl o tym w ten sposób, że jest duża szansa na większą ilośc mroziaczków...
 
Witajcie dziewczynki, dołączam do was ... w czwartek punkcja u mnie kiepsko bo tylko 8 jajeczek urosło ale 5 wielkości 20 mm, mam niskie amh 0.7 :( mimo młodego wieku 29lat. Lekarz mój kieruje mnie na badanie genetyczne zarodków ale ja sama nie wiem co o tym myśleć, chce mnie większe szanse że będzie ok sama nie wiem czy robić te badania czy że świeżych czy z mroziaczkow ;( ..oprocz tego jestem po ciąży pozamacicznej i pierwszej naturalnej z której mam Nadusie, tersz walczymy o drugie dzieciatko ..ja piszecie potega podswiadamosci jest b. Wazna jak prscowalam w przedszkolu mialam dziewczynke olge, mowilam ze chcr taka corke .. i co Nadusia jest prawie idebtyczna z zachowania i tez ma loczki ;) teraz ..w mojej podswiadamosci jest Natan.. doradzcie mi co robić
 
A myslisz ,ze u Pasnika zrobię to lub gdzies obok??
Kochana Pasnik jest immunologiem a nie ginekologiem. Do histeroskopii na pewno musisz miec badanie czystosci pochwy i nie możesz miec zadnych bakterii. Zeby zrobic na NFZ histeriskopie to musialabys miec skierowanie a prywatnie to juz szukac gdzies w okolicach Łodzi. Ja nie mieszkam w Łodzi ani nigdzie w okolicy wiec sie nie orientuje ale poszperaj na internecie to moze cos znajdziesz tylko koszt histeroskopii prywatnie moze nawet do 2 tys zl dojsc
 
reklama
Do góry