reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po punkcji, żyje [emoji5]u mnie tylko 3 pobrane komórki - tylko z prawego jajnika bo jak już pisałam lewy nie działa ☹️kwestia ile okaże się dojrzałych. Ta informacja trochę mnie podłamała [emoji22]liczyłam chociaż na 5 [emoji17]co ma być to będzie, nic już nie zrobię...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki zeby te 3 byly dojrzale i byly piekne zarodeczki a potem 3 rozowe pupki :)
 
Usg jajników, badania hormonalne i cytologie. Wydawalo mi się że będzie tego więcej. Czyli wpisuje tarczyce na liste badan, dzieki :)
Ale jakie te badania hormonalne miałaś?
Warto sprawdzić pakiet tarczycowy, AMH, homocysteinę, biocenozę pochwy (ale to już bliżej procedury żeby sprawdzić ewentualne grzybice), poziom witaminy D, kwasu foliowego.
 
reklama
Do góry