reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie 10 wypada w niedziele, więc kicha. Ja nie wiem leżalam tylko jedne dzień poza tym funkcjonuje normalnie, chodze do pracy- prace mam siedzącą, sprzątam gotuje. Leżenie w łózku chyba na niewiele sie tu zda :)
 
reklama
U mnie 10 wypada w niedziele, więc kicha. Ja nie wiem leżalam tylko jedne dzień poza tym funkcjonuje normalnie, chodze do pracy- prace mam siedzącą, sprzątam gotuje. Leżenie w łózku chyba na niewiele sie tu zda :)
Ja mam blisko do labu, który w niedzielę też wykonuje. W niedzielę może siknę.. sama nie wiem...
 
Ja mam mocną awersję do testów sikanych. Tyle razy robiłam w nadziej że in vitro nie będzie potrzebne a tu zawsze jedna kreska ehhh
 
Ja mam mocną awersję do testów sikanych. Tyle razy robiłam w nadziej że in vitro nie będzie potrzebne a tu zawsze jedna kreska ehhh
Chyba jak ma wyjść to wyjdzie ... nie wazne czy zrobimy test sikany czy bete... będziemy za siebie trzymać mocno kciuki aby był dzień dobrych wiadomości... trzeba w to głęboko wierzyć :*
 
Niestety moje dwa zarodki nie przetrwały:no: wczoraj przestały się dzielić:no: całe szczęście że został ze mną ten jeden o ktorego się bardzo modle żeby już sobie pobył ze mna przez te 9 m-cy.
Dzisiaj w nocy mega mnie bolał brzuch i musiałam wziąść nospe,powiedzcie mi czy po transferze 19 lutego mogą ją brać spokojnie?
 
Niestety moje dwa zarodki nie przetrwały:no: wczoraj przestały się dzielić:no: całe szczęście że został ze mną ten jeden o ktorego się bardzo modle żeby już sobie pobył ze mna przez te 9 m-cy.
Dzisiaj w nocy mega mnie bolał brzuch i musiałam wziąść nospe,powiedzcie mi czy po transferze 19 lutego mogą ją brać spokojnie?
@Megi1985@ nospa niczemu nie szkodzi a wrecz może pomóc także śmiało możesz ją brać i odpoczywaj....
Kochana ważne własnie aby zadomowił się ten jeden i aby opuścił Cie dopiero za 9mcy... :****
 
reklama
Propo jakichkolwiek leków ja zawsze powtarzam: skontaktuj się ze swoim lekarzem, on będzie wiedzaił najlepiej. Pamiętaj że wystarczy jeden zarodek :) oby był tym szczęśliwym
 
Do góry