reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana w PL w większości też same robimy badania na własną rękę. Moim zdaniem najlepiej byłoby sie uprzec na biopsję i badania immuno przed tym 7 transferem. Dlaczego masz "marnować" ładniejsze zarodki, nie będąc dokładnie przebadaną... Skoro biopsja i te badania wchodzą w grę, tylko wg twojej dr później, to moim zdaniem można je zrobić równie dobrze wcześniej i jeśli wszystko będzie ok to dopiero ze spokojną głową podchodzić
Dziś będę dzwonić do kliniki bo dała wstępna datę na kwiecień oczywiście po transferze,a jak się uda to anulować wizytę;)ale ja gdybać już nie mam siły i dlatego dowiem się czy wcześniejsza data wchodzi w grę
 
reklama
Kochana ja szczepilam sie w zeszlym roku..skutków ubocznych nie zauwazylam, widac ze po jskims czasie organizm wraca do stanu sprzed szczepien (na pidstawue allo mlrow). Po szczepieniu szczegolnie pierwszym mialam spuchniete rece. W pierwszy dzien miejsca ukluc były bolesne, nie mogłam sciagnac bluzki, przy kaszlu czulam bol. A potem to kojarze swedzenie przez jakis tydzien
Bardzo Ci dziękuję:) ja na pierwsze jadę już 12 marca I jestem pełna nadziei
 
Do góry