reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To było moje drugie podejście więcej już nie próbuje
Drugie podejscie do pełnej procedury? A ile wcześniej miałas transferów przypomnij....
Kochana 3maj się ciepło i pomyśl o czym miłym... odpocznij, napij się dobrego wina i pomyśl czy jednak nie warto próbowac dalej i walczyć o szczęście.... :*
 
Ja bym podeszła na spokojnie do transferu. Wycięcie polipów zadziałało jak screaching, co ułatwia implantacje. Skoro lekarz mówi że przegroda nie jest duża to trzeba spróbować.
Dziękuję za otuche .
Chyba tak właśnie zrobię ze teraz w marcu podejde na spokojnie do kolejnego transferu , jak znowu się nie uda to wtedy będę się martwić co.dalej .
Jak narazie będę próbować cieszyć się z tego co mam...
 
Miałaś do transferu podany zastrzyk Ovitrelle? Bo ja miałam. Jeśli tak, to odradzam robić jeszcze betę, mi w 6dpt wyszła beta 2 i teraz czekam na wyrok... Jutro mam weryfikację. Odsiadki 9msc raczej nie będzie :no2:
Orvitrelle mialam jeden zastrzyk przed pobraniem zarodkow 7.02 czyli 12 dni temu a jutro chcę robić betę w 8 dpt
 
To był drugi transfer wtedy świeży a teraz mrożony już więcej nie mamy zamrożonych a poza tym to było z komórką dawczyni nie moja bo nie mogę mieć własnych i do tego na kolejną próbę nas nie stać bo w novum to są sumy kolosalne zabiegu jak i badań
 
To był drugi transfer wtedy świeży a teraz mrożony już więcej nie mamy zamrożonych a poza tym to było z komórką dawczyni nie moja bo nie mogę mieć własnych i do tego na kolejną próbę nas nie stać bo w novum to są sumy kolosalne zabiegu jak i badań
Ja siedze za granica i jak patrzę na te sumy ile to kosztuje to aż głowa boli:mad: skad brać na to kasy to prawda:szok:
 
reklama
Do góry