reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie o to się boję... że nie przeżyją. Ale to dobrze, że w razie czego mogą od razu drugiego rozmrozić. Jakby co mam jeszcze 7 komórek jajowych zamrożonych, bo u mnie można było tylko 6 komórek zapłodnić.
Ja tez mialam czesc komorek mrożonych i mialam je zapladniane pidczas 5 procedury razem z tymi pobranymi. Z perspektywy czasu juz nie zdecydowalabym sie na mrozenie oocytow bo bardzo kiepsko sie zaplodnily
 
reklama
No mi w klinice kazali 10 dpt ale w tym dniu już bym musiała iść do pracy na cały dzień a pracuje w biedronce. I chciałabym jutro zrobic betę żeby była na środę. Może już coś być jutro ?:confused:
Mozesz jutro isc a nawet byloby to wskazane zeby zalatwic dalsze l4 bo chyba nie bedziesz tam pracowac w ciazy
 
Meg... przykro mi. Lekarz wspomniał jaki dalszy krok? Dzis sobie odpocznij, nabierz sił kochana! Jak Ci złe pisz do nas! Ściskam
Lekarz dla pewności zalecił kolejne usg w Czwartek, żeby mieć pewnosc... Nie rozmawialiśmy o tym co dalej... powiedział tylko, że kolejna próba ewentualnie w cyklu po poronieniu :( co za pech ...
 
reklama
Do góry