reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam przegrode pochwy,macicy i szyjki macicy ,do tego sie okazalo,ze macica jest rowniez dwurozna.ta przegroda jest przyczyna poronien i utrudnieniem zajscia w ciaze. W Krakowie jest nqjlepszy specjalista ,ktory specjalizuje sie w tych zabiegach,polecil mi go lekach z Gdanska. Ja przez ta przegrode poronilam a pozniej bylam w ciazy pozamacicznej i pekly mi torbiele.musialam byc operowqna i zrobily sie zrosty w jajowodach ,po badaniach okazaly sie niedrozne.mialam po tym 2inseminacje i 2 in vitro bez powodzenia. Po plastyce zaszlam w ciaze od razu przy pierwszym transferze.takze calym sercem polecem lekarza Ludwina z Krakowa,jesli plastyka to tylko tak.jak bedziesz chciala moge Ci zdradzic wiecej szczegolow jak to wygladalo.
A jaka duża była Twoja przegroda , moja oceniają na ok 1,5 cm twierdza ze to nie wielka róŻnica ale.jednak... I ile czasu trwała twoja rekonwalescencja po tym zabiegu oraz ile czasu trwało dostanie się do tego doktora i oczywiście ile pieniędzy trzeba przygotować...
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Luty to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-02-19 Maryanka wizyta pecherzykowa :)
2018-02-19 PaulinkaP podglądanie jajek przed crio
2018-02-19 Megi1985@ transfer !!
2018-02-19 Featherlight76 transfer !!

2018-02-21 Vorreiavereunbimbo transfer !!
2018-02-21 Angelad wizyta startowa do ivf
2018-02-22 Barburka podglądanie maluszka <3
2018-02-26 Chocolateri podglądanie maluszków <3
2018-02-26 Kurcia beta !!
2018-02-26 agawas11 podglądanie maluszków <3
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-27 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka <3
2018-02-28 monik91 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-28 walczaca o szczescie podglądanie maluszków <3
2018-02-28 Faluś wizyta pęcherzykowa :)
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-03-02 Zylwia podglądanie maluszka <3
2018-03-08 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-03-12 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne I trymestru
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-02 Oczekiwanie2017 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-11 walczaca o szczescie termin porodu
2018-08-19 misis188 termin porodu
2018-08-21 Zylwia termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
@Maryanka ✊ za Twoje maleństwo :) niech będzie na swoim miejscu i cieszy mamusie przez najbliższe 8 miesięcy :) ✊
@PaulinkaP ✊ za Twoją wizytę ! :) czekamy na info kiedy przytulisz swojego kropka albo i kropki ! ❤
@Megi1985@ @Featherlight76 dziewczyny ✊✊ za wasze transfery !! Niech zaowocuja piękna ciąża i będą tym ostatnim szczęśliwym podejściem! :* zaciskajcie nogi :D ❤❤

@gosia321 @nadziejaprzedewszystkim czekamy na informacje od Was! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤
 
@Maryanka ✊ za Twoje maleństwo :) niech będzie na swoim miejscu i cieszy mamusie przez najbliższe 8 miesięcy :) ✊
@PaulinkaP ✊ za Twoją wizytę ! :) czekamy na info kiedy przytulisz swojego kropka albo i kropki ! ❤
@Megi1985@ @Featherlight76 dziewczyny ✊✊ za wasze transfery !! Niech zaowocuja piękna ciąża i będą tym ostatnim szczęśliwym podejściem! :* zaciskajcie nogi :D ❤❤

@gosia321 @nadziejaprzedewszystkim czekamy na informacje od Was! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤
Dzieje się! :)
 
Witam was jestem tu nowa. Szczerze nie mam gdzie się zwrócić z natłokiem myśli więc postanowiłam napisać tutaj. Jestem po 5 nie udanych IUI. Teraz jestem po pierwszym on vitro i się zaczynam denerwować w tym oczekiwaniu. U narzeczonego stwierdzono azospermie wiec korzystamy z nasienia dawcy u mnie wszystkie badania ok dwa jajowody drożne, przeszłam tylko laparoskopię torbiel na prawym jajniku 1.5 roku temu. Walczymy z gyncentrum już ponad rok. 9.02 była punktacja jajników z 4 zostały nam 2 zarodki 12.02 transfer 2 zarodkow. Starałam się być spokojna brać leki mam urlop od pracy. Ale wiecie jak to jest. Jestem 7 dpt i podkusilo mnie zrobić test. Na którym chyba cień cienia lub sobie go wmawiam. Szukam otuchy i pocieszenia. Boje się że znów może się nie udać .pozdrawiam
 
Witam was jestem tu nowa. Szczerze nie mam gdzie się zwrócić z natłokiem myśli więc postanowiłam napisać tutaj. Jestem po 5 nie udanych IUI. Teraz jestem po pierwszym on vitro i się zaczynam denerwować w tym oczekiwaniu. U narzeczonego stwierdzono azospermie wiec korzystamy z nasienia dawcy u mnie wszystkie badania ok dwa jajowody drożne, przeszłam tylko laparoskopię torbiel na prawym jajniku 1.5 roku temu. Walczymy z gyncentrum już ponad rok. 9.02 była punktacja jajników z 4 zostały nam 2 zarodki 12.02 transfer 2 zarodkow. Starałam się być spokojna brać leki mam urlop od pracy. Ale wiecie jak to jest. Jestem 7 dpt i podkusilo mnie zrobić test. Na którym chyba cień cienia lub sobie go wmawiam. Szukam otuchy i pocieszenia. Boje się że znów może się nie udać .pozdrawiam
A ilo dniowy zarodek mialas podany ? Jak 3 dniowy to moze ciut ciut za wczesnie test i to rob bete, a jak 5 dniowy to mozesz juz sprobowac zrobic bete powinno.cos podskoczyc.
 
@Maryanka ✊ za Twoje maleństwo :) niech będzie na swoim miejscu i cieszy mamusie przez najbliższe 8 miesięcy :) ✊
@PaulinkaP ✊ za Twoją wizytę ! :) czekamy na info kiedy przytulisz swojego kropka albo i kropki ! ❤
@Megi1985@ @Featherlight76 dziewczyny ✊✊ za wasze transfery !! Niech zaowocuja piękna ciąża i będą tym ostatnim szczęśliwym podejściem! :* zaciskajcie nogi :D ❤❤

@gosia321 @nadziejaprzedewszystkim czekamy na informacje od Was! ✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :* ❤

Pięknie wypełniony kalendarz. Teraz czekamy na same dobre wiadomości. Powodzenia dla wszystkich , kciuki zaciśnięte
 
A ilo dniowy zarodek mialas podany ? Jak 3 dniowy to moze ciut ciut za wczesnie test i to rob bete, a jak 5 dniowy to mozesz juz sprobowac zrobic bete powinno.cos podskoczyc.
Miałam podane 3 dniowe zarodki właśnie. Dziękuję za odpowiedz.:sorry: Bo świra w domu idzie dostać muszę czymś zająć myśli:)
 
reklama
Witam was jestem tu nowa. Szczerze nie mam gdzie się zwrócić z natłokiem myśli więc postanowiłam napisać tutaj. Jestem po 5 nie udanych IUI. Teraz jestem po pierwszym on vitro i się zaczynam denerwować w tym oczekiwaniu. U narzeczonego stwierdzono azospermie wiec korzystamy z nasienia dawcy u mnie wszystkie badania ok dwa jajowody drożne, przeszłam tylko laparoskopię torbiel na prawym jajniku 1.5 roku temu. Walczymy z gyncentrum już ponad rok. 9.02 była punktacja jajników z 4 zostały nam 2 zarodki 12.02 transfer 2 zarodkow. Starałam się być spokojna brać leki mam urlop od pracy. Ale wiecie jak to jest. Jestem 7 dpt i podkusilo mnie zrobić test. Na którym chyba cień cienia lub sobie go wmawiam. Szukam otuchy i pocieszenia. Boje się że znów może się nie udać .pozdrawiam
Witamy Cie serdecznie! :) Każda z nas chyba, która jest tu na forum potrzebuje wsparcia kogoś kto boryka się z podobnym problemem... więc dziewczyny tu mają moc!!! :-) :):-) :):-) :):):):):)
Zarodki miałaś trzydniowe więc test może dziś wskazywać bladziutką kreskę jeśli się udało... a na pewno.. Dla pewności możesz ruszyć do labo i zrobić betę :)
 
Do góry