reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Never give up tak jak pisze @dżoasia 2 kurczaki 3dniowe 8A. W piatek a mam wrazenie jakbym juz z miesiac w tej chacie siedziala...


@misis188 dlatego @dżoasia ma takie wielkie mieszkanie. Sciema ze w dwoch pustych pokojach jakies szpeje i rowery. Nie nie. W jednym jest centrum dowodzenia - wiecie tony ekranow itp, a w drugim takie szafy na teczki z aktami. Kazda z nas ma tam swoja szuflade.
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
@Never give up tak jak pisze @dżoasia 2 kurczaki 3dniowe 8A. W piatek a mam wrazenie jakbym juz z miesiac w tej chacie siedziala...


@misis188 dlatego @dżoasia ma takie wielkie mieszkanie. Sciema ze w dwoch pustych pokojach jakies szpeje i rowery. Nie nie. W jednym jest centrum dowodzenia - wiecie tony ekranow itp, a w drugim takie szafy na teczki z aktami. Kazda z nas ma tam swoja szuflade.
Hahahaha [emoji28] [emoji28]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Never give up tak jak pisze @dżoasia 2 kurczaki 3dniowe 8A. W piatek a mam wrazenie jakbym juz z miesiac w tej chacie siedziala...


@misis188 dlatego @dżoasia ma takie wielkie mieszkanie. Sciema ze w dwoch pustych pokojach jakies szpeje i rowery. Nie nie. W jednym jest centrum dowodzenia - wiecie tony ekranow itp, a w drugim takie szafy na teczki z aktami. Kazda z nas ma tam swoja szuflade.
Dokładnie, już dawno coś mi nie grało:wink::wink: miłej nocy dziewczynki, nadzieja skąd jesteś? Może ktoś z forum podjedzie,?
 
Jutro mam w szpitalu badania. Dzisiaj pojawiła się niwa świeża krew. Ale mało.

Gorzej, że zleciałam dzisiaj ze schodów )na szczęście (?) na plecach.

Koleżanka spadła ze schodów w 6 miesiącu. Poważnie złamała nogę. Miała operację pod narkozą. Ostatnie 3 miesiące ciąży z nogą w gipsie. Dziecko się chyba nawet nie zorientowało:D Zdrowy synek przyszedł na świat o czasie:)
Odpoczywaj i się nie stresuj. Będzie dobrze:)
 
Hej dziewczynki już dzisiaj wizyta doczekać sie nie mogę ciekawe co Pan doktorek powie boje sie wypilam dwa drineczki trzeba korzystać poki można bo potem 9 miesięcy nic powachac będzie można tylko hehehe pragnę tego zobaczymy co wyjdzie stwierdziłam co ma być to będzie nie bede się nastawiac ze będzie zle ani ze będzie dobrze jak sie nie uda to ide znowu w kwietniu i tak do skutku aż będę miała swoje maleństwo w rękach; ) walcze do upadłego jak bym miała nabrać kredytów to nabiorą napozyczam się aż będę szczęśliwa matką; ) nie ma nic ważniejszego od bycia sZczęśliwa matką i żona; )
 
Ale sie rozpisalam to chyba po tych drineczkach hehe ;) ale bym wypilam jeszcze jednego a tu dupa bo ktos musi prowadzić do tego Białego a M tracił już u znajomych i wypadło ze to ja muszę prowadzić a tylko smaka tymi drineczkami sobie zrobiłam
 
Kochane moje, powiedzcie prosze czy jest jakis przewidziany w sztuce medycznej czas, jaki powinno sie odczekac po odstawieniu lekow, na wystapienie samoistnego krwawienia? Wczoraj Doktor mowil, zebym poszla do swojego lekarza w okolicach wtorku, mowil tez, ze lepiej przeczekac i nie robic zabiegu za szybko, bo to zawsze lepiej gdy dojdzie do naturalnego poronienia. Ale kurcze bylam w takim smutku i tak zaplakana, ze nie myslalam racjonalnie i nie zapytalam go ile konkretnie mam czekac. A obawiam sie, ze moj gin moze sie niepotrzebnie pospieszyc z zabiegiem. Z kolei moja mama i tesciowa mowia, ze martwy zarodek (a raczej puste jajo plodowe) nie moze przebywac za dlugo w macicy, bo moze stwarzac zagrozenie dla zdrowia kobiety.
Stad pytanie do Was bo jestem total zielona w temacie [emoji4]
I druga sprawa BARDZO ale to BARDZO WAM DZIEKUJE! [emoji173][emoji173][emoji173] Dziekuje za wsparcie[emoji173], a przede wszystkim za MOBILIZACYJNEGO KOPA W TYLEK [emoji173](takiego pozytywnego) i przypomnienie mi, ze jestem juz sporo po 30stce i niestety w moim przypadku czas jest kluczowy, to nie etap na uzalanie sie nad soba, na wymyslanie sobie okresow przejsciowych[emoji6] Przemyslalam sprawe i nie ma innej opcji, jak tylko uporamy sie z obecna sytuacja, bede podchodzic do kolejnego transferu, tak szybko jak to mozliwe [emoji4] doktorat swoja droga, ale jednak sa sprawy wazne i te najwazniejsze[emoji7] Wielka tylko szkoda, ze w Novum nie podaja juz dwoch zarodkow, bo mysle, ze najlepiej byloby w naszym przypadku podawac po 2 mrozaczki. Nie wiemy ile z naszych maluchow jest jeszcze uszkodzona genetycznie, dlatego dobrze byloby zwiekszyc w ten sposob prawdopodobienstwo powodzenia [emoji4] no a gdyby trafily sie blizniaki to juz w ogole cud miod [emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A jeżeli chodzi o podawanie dwóch,to nie podają tylko za pierwszym razem.w Waszej sytuacji sądzę,że mozecie przycisnąć lekarza prowadzącego i na Waszą odpowiedzialność podadzą Wam dwa :-)
 
Miłego dnia Dziewczyny!
Powodzenia dla wszystkich, niech to będzie piękny dzień
@gosia321 czekamy na info :-)
Małe sprostowanie odnośnie podawania dwóch zarodków w Novum. Całkowity zakaz jest podawania dwóch zarodków za pierwszym razem,tym bardziej 5cio dniowych, na 3 jest szansa że w konkretnych wypadkach mogą być podawane. Ciąża zarówno bliźniacza jak tym bardzIej trojacza jest narażona na większe ryzyko i nie podlega to żadnym watpliwosciom. Ja w Novum lecze się pełne 2 lata, rok od podjęcia decyzji o in vitro i wg mnie każdemu lekarzowi ktoremu tam spotkałam zależało na naszej ciąży, ale przede wszystkim na zdrowej i bezpiecznej ciąży a my wiadomo po tylu przejściach patrzymy na to zupełnie inaczej ;-) A przypominam że już tu nam się zdarzały przypadki "złamanych" bo okazało się że jest ciąża bliźniacza po podanii dwóch zarodków. Kliniki chcą się zabezpieczyć przed tego typu sytuacjami i osobami i jest to w pełni naturalne i zrozumiałe :-)
My na początku usłyszeliśmy że jesteśmy najlepszym przypadkiem do in vitro i że powinno się udać za pierwszym razem,bie wyszło... potem to inicjatywa dr o zmianie metody zaplodnienia, dodatkowych bonusach,zmianie leków i transferze dwóch zarodków ;-)
 
reklama
Do góry