reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie tez w poniedzialek okaze sie w ktorym kierunku idzie moja "ciaza" mam pytanie czy ktoras z was miala tak ze na poczatku bi to moj 17dpt ze luteine jak wkladaliscie to na tej tubie takie plamienia sie pijawialy lub luteina rozouszczona taka kawa z mlekiem. Nie wiem czy sie stresowac czy nie.ogolnie nie olamie tak aby byli to widoczne na wkladce czy cos ale jak.wkladam luteine.
Kochana ja miałam plamienia bodajże do 8tc. Jesli nie towarzyszy temu bol brzucha to nic złego sie nie powinno dziac. Ja za każdym razem jechałam na izbe przyjec, ja plamilam zywo czerwona krwia. Mozesz jeszcze zbadac sobue poziom.progesteronu. jakie leki bierzesz? Chodzi mi glownie o.orogesteron i w jakich dawkach
 
reklama
Hym bete robilam 4 razy poczynajac od 9dpt i rosnie narazie w sumie orawidlowo ale te "plamienia" od luteiny mnie nie pokoja jak ja aplikuje to na tym aplikatorze zawsze jest taka plama kawt z mlekiem
Jesli Cie brzuch nie boli, i nie ma żadnych skurczy to się nie stresuj, dbaj o siebie i odpoczywaj.
Ja miałam taka sama sytuacje jak Ty, jechałam na wizyte z duszą na ramieniu - myśląc o najgorszym.
A okazało się że podrażniam sie tym aplikatorem od luteiny i stad te plamienie były. Dziewczyny zaproponowały żeby aplikować luteine palcem i jak ręką odjął :)
A w poniedziałek już zaczynam 13 tc. Także głowa do góry i bądź dobrej myśli :)
Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Kochana ja miałam plamienia bodajże do 8tc. Jesli nie towarzyszy temu bol brzucha to nic złego sie nie powinno dziac. Ja za każdym razem jechałam na izbe przyjec, ja plamilam zywo czerwona krwia. Mozesz jeszcze zbadac sobue poziom.progesteronu. jakie leki bierzesz? Chodzi mi glownie o.orogesteron i w jakich dawkach
Brzuch hym czasami raz jajnik zakuje wieczorami chyba najgorzej boli ale nie ciagle tak jakby jajniki hym tak mi sie wydaje, a biore luteine 3×1 dupka2×1 i prolutex 1×1
 
Jesli Cie brzuch nie boli, i nie ma żadnych skurczy to się nie stresuj, dbaj o siebie i odpoczywaj.
Ja miałam taka sama sytuacje jak Ty, jechałam na wizyte z duszą na ramieniu - myśląc o najgorszym.
A okazało się że podrażniam sie tym aplikatorem od luteiny i stad te plamienie były. Dziewczyny zaproponowały żeby aplikować luteine palcem i jak ręką odjął :)
A w poniedziałek już zaczynam 13 tc. Także głowa do góry i bądź dobrej myśli :)
Trzymam za Ciebie kciuki!
Nie pracuje jestem.na l4 wiec leze se tylko i juz mam dosc ;p ocipiec mozna od nudy:p a faktycznie sprobuje palcem moze ten aplikator cos nie tak za mocno czy za gleboko nie wiadomo dzieki za rade ;)
 
Brzuch hym czasami raz jajnik zakuje wieczorami chyba najgorzej boli ale nie ciagle tak jakby jajniki hym tak mi sie wydaje, a biore luteine 3×1 dupka2×1 i prolutex 1×1
Bol jajnikow jest normalny w ciazy, tak samo jak ciągnięcie w pachwinach. Sprobuj aplikowac palcem i mam nadzieje ze u ciebie skoncza się plamienia. Ja miałam plamienia zbodajże kosmowki wiec aplikacja palcem nie pomogła ale mam nadzieje ze u Ciebie plamienia ustapia bo wiem jak one stresuja
 
reklama
Nie pracuje jestem.na l4 wiec leze se tylko i juz mam dosc ;p ocipiec mozna od nudy:p a faktycznie sprobuje palcem moze ten aplikator cos nie tak za mocno czy za gleboko nie wiadomo dzieki za rade ;)
Poczekaj:) zaczniesz zygac to skoncza Ci sie nudy:-D a wracasz do pracy wogole czy dopiero po macierzynskim??
 
Do góry