reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@anetka303
Kolejne piękności dzisiaj... Tak na poprawę humoru i miłe sny w nocy :* dziękuję... teraz to już napewno jutro jak będzie chwila to czas na rozmowy będzie...nie odpuszczę...i powiem więcej ja chce bliźniaki:-) :) ucałuj maluszki ... i ciesz się takimi słodkimi szkrabami bo dzieciaczki niestety szybko rosną . Cudne :*
Oj za szybko. Na szczęście wszystko uwieczniam na kamerce wiec za kilka lat ze wzruszeniem będę oglądała te nagrania

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Dzwoniła lekarka z kliniki i mam odstawić leki i czekać na @ i jak się zacznie to się zgłosić. Powiedzcie kiedy mniej więcej @ przychodzi po odstawieniu leków bo to był moj pierwszy raz i nie mam pojęcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane moje niestety nie tym razem. Puste jajo plodowe. Przyczyna-genetyka, mam odstawic leki i czekac na krwawienie, lekarz liczy ze obejdzie sie bez zabiegu.
Bardzo Wam dziekuje za kazde mile slowo i wsparcie, ktore od Was dostalam. Jestescie super [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tylko na progesteron, to on Ci nic nie powie, ale nawet beta nic Ci nie powie po 4 dniach.

Dziewczyny czy któraś z Was ma tą mutację MTHFR i jakieś leki w związku z tym dostała po transferze? Bo ja kompletnie nic.
Ja mam tą mutacje i dostałam clexane 0.6 ale nie z kliniki a od mojej hematolog

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Kochane moje niestety nie tym razem. Puste jajo plodowe Przyczyna-genetyka, mam odstawic leki i czekac na krwawienie, lekarz liczy ze obejdzie sie bez zabiegu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
:no2::no2::no2:kochana tak mi przykro :( :( :(
Ale też mam nadzieję, że obejdzie się bez zabiegu !! Przytulam mocno ! :*
 
Kochane moje niestety nie tym razem. Puste jajo plodowe. Przyczyna-genetyka, mam odstawic leki i czekac na krwawienie, lekarz liczy ze obejdzie sie bez zabiegu.
Bardzo Wam dziekuje za kazde mile slowo i wsparcie, ktore od Was dostalam. Jestescie super [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
przykro mi :( trzymaj się :*
 
A jaką masz tą mutację dokładnie? Bo u mnie jest "tylko" C667 hetero - czyli najłagodniejsza z postaci (tylko jedno ramię genu C jest uszkodzone). U mnie same metylowane witaminy się nie sprawdzają, ponoć dlatego, że organizm korzysta z tego nieuszkodzonego ramienia genu i wychodzi na to, że nie mam problemu z metylacją. Po samych metylowanych homocysteina mi skoczyła sporo powyżej normy, więc wróciłam do syntetyków + metylki od czasu do czasu. Teraz nie sprawdzałam jeszcze poziomu homocysteiny ani kw foliowego i wit b ale widzę po samopoczuciu, że chyba wszystko wróciło do normy, bo jest znacznie lepiej - przy metylach się czułam tak zmęczona jakbym 100 lat nie spała. Ponadto mthfr jest wg immunologów wskazaniem do stosowania heparyny w ciąży.
Asia A trombofilie robiłaś wymaz z policzka?
 
Dzwoniła lekarka z kliniki i mam odstawić leki i czekać na @ i jak się zacznie to się zgłosić. Powiedzcie kiedy mniej więcej @ przychodzi po odstawieniu leków bo to był moj pierwszy raz i nie mam pojęcia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
jeśli cykl sztuczny, to dość szybko powinno się zacząć krwawienie - u mnie jak w zegarku 3 dni po odstawieniu leków
 
reklama
Do góry