reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
karamel nie czytaj w ogóle żadnych artykułów w internecie!! Wszystko jest dobrze, maleństwo zagnieździło się w macicy i pozostanie tam na 9 m-cy, no może już ciut krócej :-). Dbaj o sibie, nie stresuj się i najlepiej odłącz internet, aby Cię nie kusiło!
 
anioleczek12341-witaj, rzeczywiście dawno Cię nie było, zastanawiałam się nad forum ciężarówek po invitro ale jakoś na razie nie chce zapeszać ale może tam zajrzę
eevlee-gratluję, wynik b. dobry, będzie dobrze, trzymaj się
onlyone-mówią że II trymestr jest najlepszy a ty tu masz takie kłopoty, kurcze a ja właśnie liczę ze będzie dobrze w końcu. No ty sobie spisz a ja z kolei nie umię, widać każdy przechodzi to inaczej, pozdrawiam
karmel1981-czemu masz tak negatywne myśli, tak jak napisała madzielanek za dużo nie czytaj netu bo faktycznie można osiwieć.
Gieniek-zmartwiłaś mnie tym, że raz nt miałaś dobre potem podwyższone, a ta lekarka to niech spada takie teksty sypać, można się załamać. Bądź dzielna będzie dobrze

Ja byłam wczoraj na badankach, krwiaka nie ma, po hi perce ani śladu, maluchy mają się dobrze ale jeden takie salta robił, że nie można było go zmierzyć. Jutro czekają mnie badania prenatalne i zaś stres.
Miłego dnia
 
madmax super, że dzieciaczki się dobrze mają i rozrabiają, ciekawe jaka płeć mieszka u Ciebie w brzuszku ?
Trzymam kciuki za powodzenie jutrzejszych badań. Staraj się nie stresować.
 
Karamel, nie przejmuj się tym co w internecie piszą. Tam można wyczytać bardzo wiele, czasem sprzecznych i niekompetentnych informacji. Słuchaj się lekarza a nie internetu!!!!!

Madmax tej twój dzidziolek to prawdziwy akrobata :-) Dobrze, że są ruchliwe. Tez jestem ciekawa jakiej są płci.

Z tymi objawami ciazowymi to jest bardzo różnie. U jednych nie ma ich prawie wcale a czasem dokuczają praktycznie całą ciążę. Trzeba to jakość przedtrwać, cieszyć się, że dzidzia zdrowa i dotrwać do rozwiązania :-)
 
Madmax, to cudnie,ze krwiaka nie ma a malenstwa zwawo figluja w brzuchuniu hihihi . Wyobrazam sobie jaki stres Cie ogarnia przed jutrzejszymi badaniami.Sama, to chyba nie moglabym spac.Postaraj sie jednak opanowac stresa i mysl koniecznie pozytywnie :tak: Powodzenia! Trzymam mocno kciuki i napisz koniecznie po wizycie.

Onlyone, oj widze,ze nie najlepiej sie czujesz. A z siostrzyczka wszystko sie unormowalo? Mam nadzieje,ze nie przyswarza Ci dodatkowych klopotow. Tule mocno i zycze by ten stan "kota po kastracji" jak to kiedys okreslila Marcikuk hihihi szybko minal :-)

Karamel, bo po dupalu od nas dostaniesz!!! CO to za czarne mysli!!! Nie doszukuj sie samych negatywow. Sprobuj sie zrelaksowac i myslec o babelku w brzusiu i otym jak sie ladnie zagniezdza.

A ja dzis zaczynam brac progesteron a tym samym przygotowanie gniazdka dla moich Maluszkow. :-)
 
Madmax dobrze, ze wszystko ok. Mój jeden maluch tez tak fikal na usg, wyciagnal sie, no I z mniejszego wyszedl wiekszy :)
jutro mam kolejne usg, moze dowiem sie jakiej sa plci.... No I czy wszystko ok, bo strasznie sie boje, jeszcze ciezko mi uwierzyc, ze jestem w ciazy, a ze jeszcze blizniaki.... Ktoras z dziewczyny pisala, ze cala ciaza to czekanie I nerwy, niestety chyba tak zostanie do samego konca.
Aaaaa madmax : gdzie suwaczek???
Karamel nie czytaj za duzo, albo inaczej: czytaj ale nie bierz tego do siebie. Ja mialam tak samo.... Nie warto,bo Ci internetowi experci to g... Warci. Ja teraz robie inaczej - jak mi cos nie pasuje, to IDE na wizyte do innego lekarza, zeby sprawdzic, potwierdzic.
 
agapl13 dzieki, na razie wszystko ok, oby nie zapeszyc.... Siostra powiedziala, ze zapomina, ze jestem w ciazy.... Takie to dziwne dla nas wszystkich.... Dzis sie czuje w miare... Nawet pospalam do 9 :). Popoludnia sa najgorsze, mam nadzieje ze minie.
 
reklama
agapl -suuper wiesci. Trzymam wszystko co mozliwe zaciscniete. Bierzesz cos jeszcze poza progesteronem??? Planujesz wziac wolne po tranferku? Dbaj o siebie. Niech czas szybko leci.

Onlyone - wyobrazam sobie ze nie jest latwo tak sie nie przejnowac i wyluzowac jezeli tyle lat sie staralo. Garaco wierze ze wszysciutko bedzie dobrze i ze w kolejnych miesiacach bedziesz czula sie lepiej. Poki co mam nadzieje ze jutro uda sie podgladnac plec dzieciaczkow. powodzonka.


Madmax- Super wiesci . Duzo zdrowka calkej trojeczce zycze. Ciesze sie ze u was wszystko w porzadeczku.
 
Do góry