reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lucy777- ja po punkcji zostałam kilka dni w domu. Transfer miałam w sobotę a w poniedziałek poszłam już do pracy. W sumie ostatni dzień w pracy byłam we wtorek,czyli miałam tylko trzy dni wolnego:-). Wszystko będzie dobrze,zobaczysz!!!!!
 
reklama
reklama
Witajcie
ja jak zawsze okazjolanie i przepraszam ze nie odniosę sie do wszystkich ale wszystkim ze szczerego serca kibicuję i zycze upragnionych ciąż i zdrowych maluszków :-)

Gieniek już kiedyś pisałam w temacie wyników NT twojego maluszka. Ucieszyłam sie jak dziecko jak napisałaś że wszystko dobrze. A dziś czytam o jakiejś chorej lekarce która starszy że mimo dobrych obrazów na USG dziecko moze urodzic sie chore no i krew mnie zalała. Wiadomo zawsze moze sie wydarzyc coś złego ale przy takich obrazach USG jak u Ciebie, super wynikach PAPPA prawdopodobieństwo jest jakies mega małe, zniokome, żadne więc po co opowiadać takie historie, które niczego do sprawy nie wnosza. Test PAPPA ma 98 % sprawdzalności i prawidlowości wyników a u Ciebie wyszedł super więc nie ma powodów do martwienia. Tak wiec kochana zapomnij o tej histeryczce lekarce bo my tu dalej za Twoje i każde maleństwo forumowe sie modlimy i wszystko będzie dobrze. Wiesz ja mam koleżankę z innego forum, gdzie od 18 tc badania USG wychodziły nie za dobre, rozjeżdżały się rozmiary dzieciątka tj za krótka kosć udowa, jakaś wada na serduszku i lekarze orzekli że to na pewno zespól downa i tak dziewczyna przechodziła 20 tygodi ciązy ze swiadomoscią ze urodzi dziecko z ZD Dziewczyna urodziła miesiąc temu, maluszek zadnego zespołu nie ma tylko coś z serduszkiem.

Lucy
z tego co pamietam podchodzisz w Invimedzie, a tutaj z reguły podaje sie zarodki 2-3 dniowe bo maja taka teorię że w macicy zarodki maja lepsze warunki do rozwoju. Standardowo podają też Medrol (też brałam) który ma zapobiec odrzuceniu zarodka przez organizm. Jest on odstawiany stopniowo w przypadku pozytywnego wyniku. Dzieciaczki rodza sie zdrowe bo dawka jest dopuszczalna w ciąży. A zatem niczym sie nie martw wszystko jest w porządku.
 
Do góry