reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dizewczyny , nie było mnie przez kilka dni , a tu prosze , tyle się dzieję , Roxi , bardzo mi przykro , ale wierzę , że się nie poddasz , teraz na świeżo pewnie różne myśli Ci chodza po głowie. Gdybysmy jednak nie miały nadzieii , nie było by nas tu i nie próbowały byśmy - prawda?
Trzymam kciuki za wszystkie. Ja jutro mam punkcję , a t piątek transfer , nie wiem , czy to nie za szybko , ale nawet juz nie czytam na ten temat ,zeby nie zwariować:) Czy po punkcji lub transferze byłyscie na zwolnieniu? Pozdrawiam goraco dziewczyny.
 
Czesc dziewczyny

Jakoś nie mam weny ostatnio zeby pisac na forum, ale cstaram się czytac Was na bieząco.
Po pierwsze Roxi --> trzymaj się dzielnie, wiem jak to boli, nie raz przez to przechodziłam i mam nadzieje ze wiecej nie bede musiała, ale trzeba walczyc, tymbardziej, ze macie jeszcze szanse!!! Głowa do góry, w końcu musi się udac!

Kinga-->kuruj się i trzymam kciuki, abys jeszcze w tym roku mogła podejść do kolejnego programu, wierzę że Ci się uda:)

Zosia --> Gratuluję, na pewno niesamowite uczucie usłyszec serduszko swojego maleństwa..ech...może i mi to bedzie tez dane:)

A teraz co u mnie:
Aktualnie jestem w trakcie przygotowań do przyjęcie 2 mrozaczków, to nasze ostatnie mrozaczki i w ogóle możliwość podjeścia do procesu w tym roku. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, endometrium super:) Wszystkie wyniki badań OK, zarodki ładne tylko nie chcą się przyjąć. Wiec pytam sie mojej doktorki co jeszcze możemy zrobić aby sie udało, bo nie ma już pomysłów. O dziwo doktorka zaproponowała jeszcze cos, mianowicie tzw. wlew filgrastim-G-CSF, jest to lek Neupogen. Także jeszcze wczoraj miałam podany ten lek dopochwowo, na takiej samej zasadzie jak inseminacja z tym ze lezałam "do góry nogami" dobre pół godziny.
Lek ten ma na celu wyeliminowanie wszelkich wad endometrium, które powodują że zarodki nie chcą się zaimplantować. Z tego co wyczytałam w necie jest to jedna z nowości w procesie invitro w Polsci, w Stanach stosowana od kilku już lat. Zobaczymy - może to pomoże...????

Także - criotransfer w sobotę o 12:30. Do tego czasu biore luteine, estrofem, acesan, bomergon i folik.
Mam tylko nadzieje, że zarodeczki się ładnie rozmrożą - to jest na tym etapie najjjjjjjważniejsze. Ale jestem dobrej myśli. To nasza ostatnia szansa w tym roku....

Musze być cierpliwa i jakos wytrzymac do soboty:)

Pozdrawiam wszystkie!!!!:)
 
Memories - suuuper wiesci. Mam nadzieje ze lez zadziala i beda oiekne blizniaki. Trzymam kciuki za ciebie i reszte kolezanek z crio. Idziesz prawie leb w leb z agapl bo jej transferek w poniedzialek bedzeie..
gieniek nie wiem co ci napisac jedyna co mi przychodzido glowy to zmien lekarza bo zdecydowanie ta pani doktor ne pozwoli ci sie nacieszyc wspanialyi i tak dlugo oczekiwanym stanem ciazy. A nawet jezeli zdecydujesz sie dalej kozystac z jej uslug traktuj jej komentarze z przymruzeniem oka. Co za cholera zeby tak stresowac kobiete w ciazy:wściekła/y:
lucy777- mam nadzieje ze wyhodowalas piekne dojrzale jajeczka. Powodzenia juto. Trzymam kciuki!
 
Memories, Agapl, madzielanek- piekne optymistyczne podejscie. Nooo dziewczynki prosze udowodnijcie ze crio tez sie udaje, bo ostatnio nie mielismy tu za duzo dobrych wiadomisci. Niecierpliwiwie czekam na 2 kreseczki na waszych testach. poki co piszcie jak u was caly proces przebiega.&&&&
 
reklama
Marcikuk ja miałam podany 3.dniowy zarodek 11 sierpnia. Powiedz mi proszę jak dokładnie liczyć, bo próbuje i dalej nic z tego nie wiem:-). Jeśli możesz to daj mi swoje namiary na face. Zaraz Wyśle Ci moje:-)
 
Do góry