reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aduś, Madzialenk, Agapl napewno się uda. Wiem, że pewnie myślicie że łatwo powiedzieć bo i ja watpiłam ale ja będę się modlić. Ściskam wszystkie pozostałe jesteście wielkie i Bóg Wam to wynagrodzi. Czasem nie rozumiemy swoich cierpień, ale zobaczycie że warto było.
 
reklama
zosiu czy u Was jest znana przyczyna czemu nie mogliście mieć naturalnie dzieci? może już pisałaś, ale sobie nie przypominam. Widzę w Twoim opisie, że dużo komórek Wam się zapłodniło.
 
madzielanek no ja przecież też :-p najnormalniejsza tzn. poza całą tą traumą invitrową to dużo poczucia humoru mi towarzyszy, całe mnóstwo ;) Boje się poprostu już tematów IVF, to coś jak lęki, o których pisała Zosia..A tak pozatym to po transferze powinnaś sie relaksować i wyciszac w domku :tak: Apropos FB mam ale udzielam sie tam zadko..
 
ufff a ja właśnie po wizycie wróciłam i mam jeszcze więcej wszystkiego...
zbankrutuje niedługo..
lekarz zwiększył mi dawkę gonalu F i od jutra mam brać coś jeszcze...

Roxii NIE PODDAWAJ SIE!!! odpocznij od tego troszkę i walcz dalej....
Zosiu gratuluję z całego serca małego serduszka :-):-)
 
dorex no niestety te hormony są drogie, ja zapłaciłam za nie 2800 zł bo mało ich potrzebowała, ale wiem, że niektóre kobiety nawet ponad 5000 zł wydały na same leki. Kiedy kończysz stymulację? Który to dzień?
 
nie bylo nmie u was przez 1 dzionek a tu tyle czytania:-) Fajnie ze tyle sie dzieje. Ale przyznam szczeze ze wolalabym czytac jedynie dobre wiadomosci.
Roxi - ciezko mi uwierzyc kochana. Bardzo mocno tule. Zbieraj sily na Listopad. Wiem ze teraz wszystko wydaje sie bez sensu ale jak sie pozbierasz kolejne podejscie doda Ci sil do zycia i walki.

Zosia - milo uslyszec ze wszystko jest w parzadku. Mocno wierze w ciebie i wasza dzidzie. Oby kolejne 9 miesiecy wypelnione byly radoscia oczekiwania na narodziny dzieciatka. I objecaj prosze nigdy wiecej smuteczkow.

Agapl - wspaniale wiadomosci. To nie samowite ze juz za tydzien bedziesz miala swoje malenstwo. Od dzis mocno trzymam kciuki.

Witam wszystkiepozostale dzoewczynki. Jeszcze ciezko mi sie jest zorietowac dokladnie w historiach kryjacych sie za waszymi nickami ale prosze dajcie mi odrobine czasu i bede juz bardziej sie orietowac.

U mnie wyciszanko idzie piekne. Cieniusienkie igielki bezbolesnie aplikuja hormoniki - aby tak dalej:tak:
 
a propo spotykania - to ja z wielka checia spotkalabym sie z wami kobitki tylko ze ja daleko jestem )UK) wiec mozliwosci troszke ograniczone. Ale z tym facebookiem to juz jakas alternatywa.
 
aduś są także inne tematy.
Bardzo chciałabym na żywo porozmawiać o naszych problemach, mam sporo koleżanek, ale one nie wiedzą co ja czuję i przez jakie piekło przechodzę. Znajome nie mają problemów takich jak ja, mają śliczne dzieciaczki się nimi cieszą a ciotka Madzia jeździ od jednej do drugiej i rozpieszcza maleństwa bo nie ma własnego. :eek:
 
reklama
Madzielanek - rozumiem Cie kochana doskonale i tak masz calkowitą racje łatwiej jest przez to przechodzic 'z kims' kto przechodzi podobne piekło bo tak to można nazwac. Mam przyjaciolke i mamie ktore dokladnie wiedza przez co rzechodze ale mimo to rozumieją to tylko osoby ktore same przez to przechodza.. Fajnie ze tez jestes z trojmiasta :) bo jest okazja sie spotkac i poznac. Przeslij mi na priv swój kontakt na FB..
 
Do góry