reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przy pierwszym podejściu dr powiedziała,że mamy bardzo duże szanse na powodzenie i sami chcieliśmy ograniczyć liczbę zarodków. Bałam się, że każdy transfer się uda i potem zostaniemy z zamrożonymi zarodakmi a nie będziemy w stanie ich zabrać do domu... fragmentacji nie robiliśmy.
Przy drugiej procedurze wszystko się zmieniło, nie ograniczałam komórek - pobrano 13 z czego 12 było dojrzałych. Komórki trafią do dawstwa, zarodki czekają na nas :-))
Super, bardzo dobra wiadomość. Ahh ta natura nam przy pierwszym zapłodnilo sie całe 6 ale nie było blastek i w 4 dobie morule podali. 2 próba zapłodnione 4 i 2 blastki z pozytywna beta. Jedne co mnie martwi to wysoka fragmentacja mojego M bo to wpływa na poronienia..z drugiej storny nie chce sie tym zamęczać bo wlasnie niektóre kliniki w ogóle nie to j tego badania
 
reklama
Dziewczyny moja wizyta trwala 10 minut... wracam juz do domu.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzis zrobilam u niego LA,ACA, LCT. I 22 dc mam zrobic test cba i test imk.
Jak wyjdzie cos pozytywnie to mam przyjechac z mezem. No i tyle..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry