reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@walczaca o szczescie piękne...normalnie się popłakałam :* :*
@dreamscometrue polecam wietrzenie...nie musisz wychodzić z małą na dwór tym bardziej ze jest zimno aby pooddychala świeżym powietrzem. Ubierz malutka tak jak na dwór, połóż w wózku przy otwartym oknie.
na kolki to polecam abyś dawała jej espumissan o stałych porach w mniejszych dawkach. Ewentualnie możesz nawet sama go brać i w pokarmie przekazesz małej :) i jeszcze polecam układanie małej po karmieniu.... ehh nie wiem jak to opisać. Usiądź oparta na łóżku i weź mala na swój prawy bok aby też leżała na boczku (tylko że jej lewym) i w ten sposob pokarm będzie się dobrze układał w brzuszku...jakbyś potrzebowała jakiś porad to daj znać bo mój mały też miał kolke i chyba siegalam porad 10 lekarzy na te kolki i trochę pomagało ;)

Espumisan to substancja działająca na zmniejszenie napięcia powierzchniowego pęcherzyków gazu w brzuchu. Nie wchodzi w żadne reakcje chemiczne i nie wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi mamy...
 
Hej, jestem po wizycie. Wg dr histero mam zrobić, to dobry pomysł. Endometrium moje ma dzisiaj 2 cm, rzekomo to dużo, więc robię dzisiaj jeszcze betę dla 100% pewności, że w poniedziałek nie było pomyłki.
Według dr to raczej nie jest problem immunologiczny ale jeśli bardzo chcę, to mam wypisane badania do zrobienia.
Na moim endometrium są jakieś ciemniejsze plamy, które mogą sugerować zmiany, np.polip/-y.
Umowiłysmy się, że kolejny transfer będzie na cyklu naturalnym.
Dr polecila mi centrum mama i ja (ona też tam robi zabiegi) we Wrocławiu. Macie jakieś doświadczenie z tym centrum? Jeśli trafiłby mi się inny lekarz przy zabiegu.

A gdzie teraz jesteś w jakiej klinice ? Już chyba pytałam, ale ciężko tu wszystkich ogarnąć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry