reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tyle wazylam jak mialam poczatki anoreksji za nastolatki cale szczescie kumpela mnie z tego wyciagnela i nie skonczylo sie psychiatrykiem. Oczywiscie nie obrazajac ja naprawde nic nie jadlam
44kg to na studiach tyle miałam...wtedy to 6pak na brzuchu bez ćwiczeń ...masakra..normalnie wieszak i xs za duże:(
 
Ja wazylam 47kg przy wzroscie 174 jak na 1 roku studiow dostalam zapalenia jelit. Nie polecam! 3 tygodnie jadlam zupe ryzowa.
 
Tak sobie teraz myślę jak to komiecznie musi wyglądać jak w każdej ręce niose snopek słomy po prawie 20 kg.
Oo albo też jest śmiesznie jak przyjeżdża kurier z pasza po 30 kg. Szarpie się bida dyszy i sapie a dla mnie to norma :tak:
Hihihi mam to samo;) tylko nie stajnia a króliczarnia:) i tyle snopów co się człowiek naszarpie...i nie ważne czy -15 czy +30 na dworze....To i kg lecą w dół.
 
44kg to na studiach tyle miałam...wtedy to 6pak na brzuchu bez ćwiczeń ...masakra..normalnie wieszak i xs za duże:(
Dokladnie wieszak z wielka glowa bo wtedy wszyscy tylko moja glowe widzieli. Szesciopaka nie bylo tylko jedena wielka wklesla dziura wystajace zebra a z tylu kregoslup na wyciagniecie reki do policzenia kostek. Wtedy wydawalam sie sobie za gruba teraz jak patrze na zdjecia z tego okresu to masakra
 
Hihihi mam to samo;) tylko nie stajnia a króliczarnia:) i tyle snopów co się człowiek naszarpie...i nie ważne czy -15 czy +30 na dworze....To i kg lecą w dół.
kuźwa a u mnie zapierdziel na kuchni, w lecie sauna, jak wychodzimy za balkon na +35 stopni to mamy gęsią skórkę(!) a tłuszcz się nie topi:p
 
reklama
Do góry