reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tez estrofem od poerwszego dnia cyklu.

Dziewczyny chyba moje pytanie sie nie dodalo:
jakie mialyscie objawy po udanych transferach? I w jakich dniach? Bo juz nie wiem czy sobie wmawiam rozne kłócia czy nie...:/
Moje objawy po nie udanym jak i po udanym były identyczne oprócz plemienia imlantacyjnego. Bój piersi samopoczucie okresowe ból brzucha jak.na okres.
 
Hej, wczoraj mała radość a dzisiaj załamka. Test biały jak ściana. Idę na betę do kliniki, przynajmniej wyniki będą dzisiaj.
Jeśli się nie udało teraz, to najwidoczniej jest ze mną jakiś problem. :( I przed ewentualnym kolejnym transferem muszę wszystko dokładnie przemyśleć, jakieś badania porobić. Dam znać później.
 
Hej, wczoraj mała radość a dzisiaj załamka. Test biały jak ściana. Idę na betę do kliniki, przynajmniej wyniki będą dzisiaj.
Jeśli się nie udało teraz, to najwidoczniej jest ze mną jakiś problem. :( I przed ewentualnym kolejnym transferem muszę wszystko dokładnie przemyśleć, jakieś badania porobić. Dam znać później.
Powodzenia! Obyś nie przechodziła tego co ja! Ja tez właśnie czekam na betę!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez estrofem od poerwszego dnia cyklu.

Dziewczyny chyba moje pytanie sie nie dodalo:
jakie mialyscie objawy po udanych transferach? I w jakich dniach? Bo juz nie wiem czy sobie wmawiam rozne kłócia czy nie...:/

Na tym etapie to z tymi objawami nie jest tak do końca prosto (zarówno to czy są czy nie może być wynikiem ciąży albo brania leków). Ja 5 i 6dpt miałam bóle jak przed @ (takie dosyć uciążliwe, ale bez skurczy) no i mniej więcej od tego czasu bezsenność (w ogóle spać w nocy i rano nie mogłam).
 
Hej, wczoraj mała radość a dzisiaj załamka. Test biały jak ściana. Idę na betę do kliniki, przynajmniej wyniki będą dzisiaj.
Jeśli się nie udało teraz, to najwidoczniej jest ze mną jakiś problem. :( I przed ewentualnym kolejnym transferem muszę wszystko dokładnie przemyśleć, jakieś badania porobić. Dam znać później.

Trzymaj się !
 
Hej, wczoraj mała radość a dzisiaj załamka. Test biały jak ściana. Idę na betę do kliniki, przynajmniej wyniki będą dzisiaj.
Jeśli się nie udało teraz, to najwidoczniej jest ze mną jakiś problem. :( I przed ewentualnym kolejnym transferem muszę wszystko dokładnie przemyśleć, jakieś badania porobić. Dam znać później.

Może mniej czuły test był, albo mocz bardziej rozrzedzony... Kciuki zaciśnięte od wczoraj .
 
reklama
Ja tez estrofem od poerwszego dnia cyklu.

Dziewczyny chyba moje pytanie sie nie dodalo:
jakie mialyscie objawy po udanych transferach? I w jakich dniach? Bo juz nie wiem czy sobie wmawiam rozne kłócia czy nie...:/
Brak objawów poza plamieniem implantacyjnym 5dpt rano. Objawy pojawiły sie ok 9-10 tyg ciąży
 
Do góry