reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Paladzewski tez podobinjest ok! Oni bardzo cisną transfer lub kolejny cykl. Kunicki jest dobry, cierpliwy ale bardzo bardzo zajety. Ja go lubię, mnie pamięta ale dziewczyny mówią, ze dlatego, ze taki zajety to mało ma czasu. Panie na recepcji zdziwione, ze mam do niego numer a ja wysyłam mu smsy i tyle. Jezak tez jest dobry. Nie wiem ja mam naprawde poważny czynniki męski, ruchu zero, fragmentację a jednak jakieś blastki z 6 jajek mi wychodzą wiec chyba ok. Jeśli masz wiecej pytań chetnie odpowiem. Ogólnie polecam kunickiego ale z terminami bardzo kiepsko u niego.
Aha i Kunicki zrobil mi cała immunologie jeszcze przed pierwszym in vitro. Jest bardzo dokladny.
 
reklama
Hej, wczoraj mała radość a dzisiaj załamka. Test biały jak ściana. Idę na betę do kliniki, przynajmniej wyniki będą dzisiaj.
Jeśli się nie udało teraz, to najwidoczniej jest ze mną jakiś problem. :( I przed ewentualnym kolejnym transferem muszę wszystko dokładnie przemyśleć, jakieś badania porobić. Dam znać później.
Wiesz, ze sikane często wychodzą 14 dni po, który u Ciebie dzien transferu i czy blasty? Sorry ja od hormonów słaba pamiec. Jeśli masz czynnik męski to on moze powodować nawet sosobienie komórki w 1 i 2 dobie. Wiec głowa do góry, jestes zdrowa. Nawet 100 procentowo zdrowej pary in vitro nie musi kończyć sie sukcesem.
 
Wiesz, ze sikane często wychodzą 14 dni po, który u Ciebie dzien transferu i czy blasty? Sorry ja od hormonów słaba pamiec. Jeśli masz czynnik męski to on moze powodować nawet sosobienie komórki w 1 i 2 dobie. Wiec głowa do góry, jestes zdrowa. Nawet 100 procentowo zdrowej pary in vitro nie musi kończyć sie sukcesem.
Wszystko wiem ale wczoraj najpierw mi coś wyszło na sikaczu a dzisiaj biało. Miałam blastkę z nasienia dawcy, tak więc wszystko powinno być idealnie skoro rzekomo wszystko ze mną ok. Z jednej strony mnie ten dzisiejszy sikacz załamał a z drugiej strony jestem spokojna. Dzisiaj jest 6 dpt.
Już wracam, wyniki mają być ok. 15 ale poprzednim razem były szybciej.
Muszę sobie znaleźć dzisiaj jakąś odmóżdżającą robotę.
 
Już się doczytałam ! USG przecież nie boli! Jak to człowiek nie pomyśli ,a od razu pyta! Ale cxy komuś te badania ogólnie przydały się??
Dzięki temu można sprawdzić czy nie ma żylaków i chyba czy nasieniowody są drożne. Jestem zdziwiona, że Twój mąż nie miał tego badania, bo to absolutne minimum i podstawa.
 
Dzięki temu można sprawdzić czy nie ma żylaków i chyba czy nasieniowody są drożne. Jestem zdziwiona, że Twój mąż nie miał tego badania, bo to absolutne minimum i podstawa.
No właśnie nie miała! Już doczytałam dokładnie co to i wogole! Wiec się nie dziwcie czemu tabletek nie łykamy tutaj! Kiedyś on mial coś takiego ake w innym szpitalu może posłużyli się stara historia
 
Dziś mamy piękne widoki ❤

@Oczekiwanie2017 @Iskra_82 @hope322 niech maluchy dalej zdrowo rosną! ✊ ciotki trzymają kciuki ✊✊✊ ❤❤❤ i PROSIMY o zdjęcia :D
@nadziejaprzedewszystkim niech dzidzi będzie na swoim miejscu ✊ niech pięknie rośnie ❤ najpiękniejsze widoki świata przed Tobą :)
@misis188 czekamy na dobre wieści po badaniach ! ✊ niech maluszek zdrowo rośnie ! ❤

No i za nas kochane proszę o kciukasy :) wizyta dopiero po 18 :p

MIŁEGO DNIA KOCHANE :)

Dziś fota za fotą, jak na czerwonym dywanie:D
Powodzenia na wizytach :)
@Justin87 kciuki za betę
 
reklama
Dziewczyny, byłam dziś na monitoringu. W czwartek transfer. Będzie to pierwszy transfer z drugiej procedury. Przy pierwszej były trzy transfery po 1 blastce. Bez żadnego rezultatu. Teraz mamy 5 blastek z czego 1 z 5 doby i 4 z 6 doby. Mam do wyboru transfer tej jednej z 5 doby albo dwóch z 6 doby. Nastawilam się już na dwa zarodki... A tu lekarz proponuje 1. Nie wiem co robić. Nasz problem to słabe nasienie plus u mnie mthfr 1298. Co byście zrobiły?

Dodam że były zapladniane wszystkie komórki. Pierwszy raz 12 A teraz 13.
 
Do góry