reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie wierzę wyobraźcie sobie ze kierowniczka dała mi jeszcze w marcu na początku urlop po prostu nie wierzę taka szczęśliwa jestem chyba naprawdę zrozumiała ze jest to mega ważne dla mnie mam od 15 lutego 3 tyg ***** ale jestem mega szczęśliwa: ) normalnie jak bym w lotka wygrała naprawdę nie spodziewałam się tego ze że a te 3 Tyg
 
Kochane dziś zrobiłam sobie TSH dla siebie jak pamiętacie to ostatnio miałam 2.32 A dziś zrobiłam i jest 0.72 a do tego zrobiłam ft3 i ft4 i wszystko w normie . ..myslicie że to normalne, Że bez żadnych leków mi tak spadło Tsh ?

Ja TSH zawsze miałam ok. 2, ale w ciąży jak zrobilam to wyszlo coś ok. 0,5. Podobno to normalne. Lekarz ani pielęgniarki nie skonentowali, że to źle.
 
reklama
Do góry