reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejo, jestem 13 dpt. Od poniedziałku czyli 10 dpt, boli mnie brzuch i momentami robi mi się słabo. 11 dpt, bete miałam 126 ale progesteron tylko 17- trochę słabo. Dziś powtórzyła hcg, jutro wynik. Boję się tych bólów. Cały czas leżę plackiem.

Bóle brzucha mogą się pojawiać dlatego bierz nospe jeśli masz taką możliwość.
Progesteron nie jest jakiś najgorszy (ja miałam niższy i wszystko jest dobrze). Odpoczywaj i myśl pozytywnie :)
 
Hejka ja to naprawdę sierota jestem wczoraj rozpalajac w piecu popatrzylam sobie palca kciuka żywica i boli jak nie wiem co i co myje ręce albo garnki to ona znowu sie tak slimaczy ta rana czy ma którąś z Was jakiś sposób na popqtrzenie ???
 
@shaggy wszystko ok dostałam znów zastrzyk I za tydzień musze jechac na kontrolę. Dzis słyszałam serduszko :biggrin2: piękny dźwięk.
 

Załączniki

  • _20180201_153937.JPG
    _20180201_153937.JPG
    802,1 KB · Wyświetleń: 114
  • _20180201_153829.JPG
    _20180201_153829.JPG
    541,3 KB · Wyświetleń: 108
Hejka ja to naprawdę sierota jestem wczoraj rozpalajac w piecu popatrzylam sobie palca kciuka żywica i boli jak nie wiem co i co myje ręce albo garnki to ona znowu sie tak slimaczy ta rana czy ma którąś z Was jakiś sposób na popqtrzenie ???
Tribiotic mi pomógł bardzo. Pani w aptece mi poleciła. Smarować 3 razy dziennie. Jest na bazie antybiotyku a bez recepty. Zagoiło się szybciutko a już u mnie się papralo
 
reklama
Hejo, jestem 13 dpt. Od poniedziałku czyli 10 dpt, boli mnie brzuch i momentami robi mi się słabo. 11 dpt, bete miałam 126 ale progesteron tylko 17- trochę słabo. Dziś powtórzyła hcg, jutro wynik. Boję się tych bólów. Cały czas leżę plackiem.

Bóle są normalne pod warunkiem, że to nie skurcze. Na wszelki wypadek możesz łykać nospę 3x1. Progesteron nie jest zły więc się nie martw:) A co do słabości...dziecko rośnie więc zabiera mamie energię. Ja czasem nogi mam jak z waty i muszę na chwilę przesiąść. Jedz magnez i odpoczywaj. Kciuki za piękny przyrost :)
 
Do góry