reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widzę, ze niekompetencja klinik to nie tylko mój problem. Tez po narkozie ledwo żyłam a oni mi nawijka!!!! Jutro druga werefikacja, czyli dzis 5 dzien po podaniu blastki. Boje sie werefikacji... biust xxl... a rano bolał mnie brzuch!
Kurczę, niepowazne z ich strony. Jak można cokolwiek tłumaczyć komuś tuż po narkozie.. Dziwne strasznie
 
reklama
Ja jestem w invikcie w Waw i wlasnie czuje takie przemiał... ostanio nawet nie zrobili procedury na nasieniu. Lekarze non stop zajęci.

a u kogo sie leczysz? ja tez jestem w invicta ale jakos super zadowolona tez nie jestem, nie wiem jak wyglada zabieranie mrozakow z kliniki, i tak sie zastanawiam czy moze znalezc tam lepszego lekarza ale czy tam jest taki????


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja z Londynu kochana albo z Birmingham. Ciężka sprawa i takie koszty ogromne dodatkowe. No ale nie mam wyjścia bo tutaj to jakoś zaufania mi brak do lekarzy.
Może w końcu się uda. W marcu minie rok jak się staram zajść w ciążę... A myślałam że tym razem przy 4 blastkach na zimowiska szybciej się uda... Ah...


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

i dokad latasz? i gdzie sie leczysz? ja mialam punkcje w 2015 roku i juz ponad dwa lata sie mecze, aczkolwiek mialam dlugie przerwy miedzy transferami, ogolnie mialam trzy i nadal czekam na cud!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziś zrobiłam sobie TSH dla siebie jak pamiętacie to ostatnio miałam 2.32 A dziś zrobiłam i jest 0.72 a do tego zrobiłam ft3 i ft4 i wszystko w normie . ..myslicie że to normalne, Że bez żadnych leków mi tak spadło Tsh ?
 
reklama
Do góry