reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki odmowa udzielenia urlopu na żądanie jest prosta jak pracownik pojawi się w pracy, okarze skruchę i przełknie rozgoryczenie. Ale wyobraźcie sobie że poinformowałam pracodawce np sms że korzystam z urlopu na żądanie i nie przychodzę do pracy. I co w tedy? Pracodawca jest w czarnej dupie bo nawet jeżeli odważy się dać dyscyplinarkę tj. nie przyjście do pracy -sąd przywróci do pracy, a taka kierowniczka w konsekwencji nie będzie już mile widziana przez pracodawcę. Możecie śmiało korzystać z urlopu na żądanie, informujcie sms i nie odbierajcie telefonów jak są takie niedoświadczone kierowniczki. Taki jest kodeks pracy i przestańcie się bać.
Dokladnie urlop na zadanie jest urlopen na telefon wiec nikt cie sila z domu nie wyciagnie
 
reklama
Jak każda klinika ma zwolenników i przeciwników. Labo mają ok. Niedociągnięcia się zdarzają, lepiej pilnować swoich spraw bo jesteś numerkiem ale tak jest raczej wszędzie. Ja znalazłam sobie super dr, która już mnie bardzo dobrze zna i odbierze tel o każdej porze. Wizyty też czasem i po 40 minut trwały jak miałam pytania. Androlog niestety dziwny. Ponoć w novum jest jakiś spec od problemów męskich.
Tak dr Wolski. Polecam [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobra to masz liste tego co robilam ja
Przeciwciala ana
Panel tarczycowy czyli tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg
Zespol antyfosfolipidowy czyli antykoagulant tocznia przeciwciala b2glikoproteiny igg igm, przeciwciala antykardiolipinowe igg igm
Bialko c bialko s
Mutacja mthfr
Mutacja genu protrabiny
Mutacja pai1
Mutacja v-leiden
Kariotyp
Cytokiny
Test imk
Komorki nk
Helicobacter pylori igg
To robilam ja a dodatkowo mozna zrobic z immunologii
Test lct
Allo mrl
Przeciwciala przeciwplemnikowe
Przeciwciala przeciwjajnikowe
Przeciwciala przeciwko lozysku

Moze dziewczyny cos jeszcze doloza ;)
Bo troche tego jest ale to co ci wymienilam jest chyba najwazniejsze
O dziekuje zaraz porównam te co mam już spisane!
 
U Pana profesora Wołczyńskiego. Polecano mi go i wychwalano pod niebiosa
A tu miałam tą iskierkę nadzieji i ją straciłam... A moja bratowa np pół roku po ślubie ciąża. Kocham moją bratanicę i cieszę się ich szczęściem ale to bardzo boli!!! Gdyby nie wsparcie mojego Ukochanego męża załamałabym się
Uciekaj od niego i od calej Artemidy
 
No dobra to masz liste tego co robilam ja
Przeciwciala ana
Panel tarczycowy czyli tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg
Zespol antyfosfolipidowy czyli antykoagulant tocznia przeciwciala b2glikoproteiny igg igm, przeciwciala antykardiolipinowe igg igm
Bialko c bialko s
Mutacja mthfr
Mutacja genu protrabiny
Mutacja pai1
Mutacja v-leiden
Kariotyp
Cytokiny
Test imk
Komorki nk
Helicobacter pylori igg
To robilam ja a dodatkowo mozna zrobic z immunologii
Test lct
Allo mrl
Przeciwciala przeciwplemnikowe
Przeciwciala przeciwjajnikowe
Przeciwciala przeciwko lozysku

Moze dziewczyny cos jeszcze doloza ;)
Bo troche tego jest ale to co ci wymienilam jest chyba najwazniejsze
O matko wiesz co teraz tak czytam ze ja nie makak dużo z tego zrobionego! Stworze listę i ci prześle zobaczysz czy czegoś nie przegapilam
 
reklama
Do góry