reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratulacje , bardzo zazdroszczę...
A do jakiej kliniki sie przenieśliście?
My mieszkamy w Pruszkowie
Podróż do Białegostoku to była cała wyprawa a w gabinecie u profesora kiedy o coś pytałam to mnie zbywał...
Ja nie studiowałam medycyny. Mogę czegoś nie wiedzieć ale ciężko było uzyskać informacje
Ja się przeniosłam do Fertimedica w Warszawie :) z polecenia znajomych ;) ja nie mówię źle o Artemidzie czy profesorze dlatego , Że mi się nie udało tylko dlatego , że podejście do pacjentów jest mało profesjonalne A płacimy za to nie małe pieniądze A każde moje pytanie wylatywalo im drugim uchem.. wizyty trwały 5minut.. gdyby nie to forum to byłabym zieeelona!
Ja jestem z tych co lubią konkretnie i rzeczowo wszystko omówić A nie podawanie dawek data następnej wizyty i pa do następnej wizyty...
 
Dziewczyny piszecie o przebadaniu zarodków, lekarz nic nie wspomniał o tym, są jakieś wskazania do tego? Pewnie super cena ?
Ja placilam za badanie 4 zarodków 8,500tys.poniewaz przy 1ivf zaden zarodek ze mna nie zostal i przy drugim ivf przebadalismy zarodki.i z 4 zardokow okazalo sie ze 1 jest zdrowy a pozostałe chore i tak jak by mi podali bym poronila.Podali mi zdrowego i niby jest 80 procent jest ze bedzie wszystko ok.
 
Mnie tez progesteron spadł i Napislam to lekarzowi ale zignorował to. Potem musiałam odstawić zastrzyki prolutex i zostałam na luteinoe medrolu i estrofenie. Teraz mam zastrzyki znów ale zostało tulko 6 ampułek a wizytę mam dopiero 09.02. Tez czytałam i czytałam tez na innym forum ze sie zdarzają ale dlaczego akurat mnie:( brzuch czasem Zaboli. Zastrzyk zrobiłam o 16 i od tej pory wkładka czysta...
A do jaki był Twój progesteron jak Ci spadł ? Ja przy pierwszej becie mialam 14.1 Pani doktor mi podniosła leki A mimo to przy drugiej weryfikacji 6.9 no masakra... więc dalej leki większe no i poszło do 29 .. No i miałam wybrać leki do 8tc i zakaz badania progesteronu :p więc posluchalam się grzecznie , nie zbadalam ponownie progesteronu chociaż bardzo mnie kusilo :p w piątek mam wizytę i jak narazie było wszystko super i mam nadzieję że w piątek też będzie super :)
Wiem kochana, Że włosy z głowy mozna sobie powyrywac z tych nerwow.. a befziesz jeszcze badala progesteron ?
 
Kochana ja miałam połtora roku temu usuwanego polipa z macu=icy i do tej pory nie odrósł (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Mam nadzieję, ze u Ciebie nie będą ona groźne. Byc może, jeśli u ciebie w macicy były aż 3 polipy to one w obrazie usg wyglądały jakby całe endo było polipowate, a potem okazało się coś innego i dlatego nie było łyżeczkowania (ale nie wiem, na tym się nie znam)
Dziękuję ❤
Dajesz mi nadzieję że to nic strasznego .
U mnie to wyszło po screccingu jak poszły próbki do badania .
Teraz znowu mam dwa tygodnie czekać aż przyjdą wyniki i wtedy będę wiedzieć co dalej .
Ten doktor mówił coś tylko ze jeśli nadal w biopsjii będzie ze to polipowatosc endo to będę musiała to powtórzyć zaraz przed transferem i coś o luteinie ze trzeba będzie włączyć coś wcześniej czy coś ale nie jestem pewna o co dokładnie chodziło.
 
Od 3 dnia cyklu biore 2×utrogestan i 3xprogynove 21. Dzis jest 3 dzien przyjmowania lekow, jestem prawie nie przytomna, śpię kiedy tylko sie da i ile sie da, pobolewa mnie głowa, nie mam sił na nic. Któraś z was przechodzila tak przyjmowanie tych leków? Powinnam to zgłosić czy czekac do nastepnej wizyty (13.02)? Nie mam pojecia jak przetrwam jutro w pracy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie leżę jeszcze po histero
Mi moja doktorka powiedziała że muszę mieć usunietego polipa który jest w szyjce macicy oraz wylyzeczkowana macice by pozbyć się " złego " endomertium .
Ale dostałam skierowanie na histeroskopie .
Zostały mi.usunięte 3 polipy z endometrium oraz ten z szyjki macicy , zastanawiam się czemu nie było tego lyzeczkowania...
Boję się że zanim znowu podejde do transferu , polip w endometrium znowu urośnie A zarodek nie będzie miał możliwości zagniezdzenia się...

Nie wiem co Twoja dr miała na myśli mówiąc "złe endometrium".
Lekarz w trakcie histero widział dokładniej co się dzieje w Twojej macicy, niż dr w czasie usg. Widocznie nie było potrzeby łyżeczkowania. Albo Twojej dr chodziło o te trzy polipy, które zostały usunięte.
Na pewno wszystko zostało zrobione tak jak trzeba, nic się nie martw :)
 
Od 3 dnia cyklu biore 2×utrogestan i 3xprogynove 21. Dzis jest 3 dzien przyjmowania lekow, jestem prawie nie przytomna, śpię kiedy tylko sie da i ile sie da, pobolewa mnie głowa, nie mam sił na nic. Któraś z was przechodzila tak przyjmowanie tych leków? Powinnam to zgłosić czy czekac do nastepnej wizyty (13.02)? Nie mam pojecia jak przetrwam jutro w pracy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

A czy Ty nie pomyliłam leków? Bo progesteron (utrogestan) bierze się od owulacji!!! Nie włącza się go na początku cyklu!!!
 
reklama
Dziewczyny kolejne badanie zle. Przeciwcialaplemnikowe wynik dodatko. 1:40 taki mam wynik. Czy to moze byc przyczyna ronien zarodkow?
@Dzoasia, @gosia321, @annamaria Dajcie plis znaka.dzieki

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Czy moze miec wplyw na poronienia nie wiem napewno ma wplyw na zaplodnienie ale przy ivf ten problem jest omijany. Jesli ma jednak wplyw na poronienia to dziala na to steryd
 
Do góry