reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja to mam dar do spania przyjechałam z pracy o 15 poszłam spać po 17 i niedawno wstałam i idę zaraz sis kapac i dalej spać bo jutro znowu na rano ja nie wiem co jeat grane cały czas mogę spac hehe ;) to co to będzie jak bede w ciąży to całe 9 miesiącu bede spala tylko na jedzenie wstawala ;)
 
aga06, post: 16201671, member: 177606"]Ja mam 42 i nie robilam . Przy malej ilosci zarodkow ona nie zaleca . Po badaniu moze byc zarodek lekko oslabiony bo to nie jest do konca przebadane jak to naprawde wplywa na niego. Mialam przed zaksciem przed in vitro kupe antyoxydantow do lykania . Moj K tez a u noego keszcze bardzo slaba morfologia ale test fragmentacji chromatyny plemnikowrj byl na szczescie niski tylko ok. 15 % plemnikow mialo ja. Mielismy nawet icsi a nie imsi. U kobiet i mezczyzn wazne jest dzialanie poprawiajace a) jakosc kmorki jaj. Np dhea dodatkowo a u facetow przez conajmnoej 3 moesiace przed jezeli jeat slabe nasienie witaminy na poprawe jakosci nasienia . Poza tym bez alkoholu o uzywek innych. Wszystko zalezy tez czy nie ma innych problemow. Np immunol. Czy droznosciowych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
dziekuje. My już mamy jedno ICSI udane za sobą ale to było 5 lat temu. umojego M Chromatyna bardzo uszkodzona powyzej 40 %[/QUOTE]
U mojego w 2011 r kak staral soe z owczesna zona byla uszkodzona na poziomie 80 %. Obecnie jest 6 lat starszy i kego nadienie sie poprawilo po zastosowaniu witamin zaleconych conajmniej 3 miesiace plus odstawil alkohol zupelnie. Papieros elektr. I 1-5 normalnych . Poza tym odstawienie tabsow typu ibuprofen . Paracetamol. Ketonal. Moj lykal jak sie poznalismy prawie codziennie bo nerwy w pracy i nerwy w sadzie z podzialem majatku
. Codziennie prawie piwko na wieczor.potem rano bol glowy i tak samo funcjonowal w malzenstwie z byla bo lekko nie bylo. Jak skonczyl z tym to i bole glowy sie skonczyly i wyniki sie poprawily bardzo. A z nasienia zawszw cos wybiora bo 40 % to nie 90 np. Ale z tego co pamietam to powyzej normy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
[QUOTE6, post: 16201786, member: 177606"]dziekuje. My już mamy jedno ICSI udane za sobą ale to było 5 lat temu. umojego M Chromatyna bardzo uszkodzona powyzej 40 %[/QUOTE]
U mojego w 2011 r kak staral soe z owczesna zona byla uszkodzona na poziomie 80 %. Obecnie jest 6 lat starszy i kego nadienie sie poprawilo po zastosowaniu witamin zaleconych conajmniej 3 miesiace plus odstawil alkohol zupelnie. Papieros elektr. I 1-5 normalnych . Poza tym odstawienie tabsow typu ibuprofen . Paracetamol. Ketonal. Moj lykal jak sie poznalismy prawie codziennie bo nerwy w pracy i nerwy w sadzie z podzialem majatku
. Codziennie prawie piwko na wieczor.potem rano bol glowy i tak samo funcjonowal w malzenstwie z byla bo lekko nie bylo. Jak skonczyl z tym to i bole glowy sie skonczyly i wyniki sie poprawily bardzo. A z nasienia zawszw cos wybiora bo 40 % to nie 90 np. Ale z tego co pamietam to powyzej normy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
40 % to duzo poza normę. u kogo się leczycie i ile zarodków mieliście?
 
Dziewczyny dziś kupiłam test!! Jutro powinnam już chyba mieć wynik! Dokładnie tydzień temu miałam transfer 5 dniowy dwóch zarodków! Jak narazie żadnych objawów! Wcześniej wrażenie na miesiączkę teraz nic! Jak ja się podniosę jak pokarze jedna krechę?!!!
 
reklama
Do góry