reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Eee no nie przesadzajmy ja mam kota i wszystkie 3 procedury przezylam jak nigdy kot po transferze chodzil krok w krok za mna i kladl sie jak najblizej brzucha i sie przytulal ;)
Toxoplazmozy nie mam i nigdy nie mialam.
Szybciej zarazisz sie nia od surowego miesa niz od kota bo musialabys chyba zjesc jego gowienko ;)
Spokojnie kochana nic ci nie grozi
Nie trzeba zjesc gowienka zeby sie zarazic . Koty w niektorych domach nieatety chodza po stolach blatach kuchennych tam gdzie sie przygotowuje jedzenie . A wiadomo w kuwecie lapkami wszystko tam zasypuje. Poza tym kot musi byc chory zeby sie czyms zarazic. Jak ma sie kota to mozna go zbadac a zasady higieny przede wszystkim i noe powinno nic byc . Prezdzej rzeczywiscie surowe mieso . Ale pocieszjace jeat to ze noe zawsze zakazenoe oznacza 100 % zakazenia plodu. Moja niedoszla szwagierka sie zarazira od lota i nie doszlo do zadnych uszlodzen i zakazenia .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
część dziewcząt. codziennie Was odczytuje ale ciężko za wami nadążyć. mam pytanie czy jest na forum dziewczyna której udało się zajść w ciążę dzięki in vitro a ma skończone 38 lat?czy robilyscie badania zarodków? dziękuję
 
Nie trzeba zjesc gowienka zeby sie zarazic . Koty w niektorych domach nieatety chodza po stolach blatach kuchennych tam gdzie sie przygotowuje jedzenie . A wiadomo w kuwecie lapkami wszystko tam zasypuje. Poza tym kot musi byc chory zeby sie czyms zarazic. Jak ma sie kota to mozna go zbadac a zasady higieny przede wszystkim i noe powinno nic byc . Prezdzej rzeczywiscie surowe mieso . Ale pocieszjace jeat to ze noe zawsze zakazenoe oznacza 100 % zakazenia plodu. Moja niedoszla szwagierka sie zarazira od lota i nie doszlo do zadnych uszlodzen i zakazenia .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny trzeba uważać ale bez przesady ;)
Mój kot chodził po blatach spał ze mną. Drugi przybłęda który lata Bóg wie gdzie. Do tego 3 psy, konie... I nic mi nie jest :)
Należy tylko pamiętać o właściwej higienie i żyć norlamnie :D
Nie siejmy paniki, bo co po niektóre kobity zejda nam na zawał :rolleyes:
 
część dziewcząt. codziennie Was odczytuje ale ciężko za wami nadążyć. mam pytanie czy jest na forum dziewczyna której udało się zajść w ciążę dzięki in vitro a ma skończone 38 lat?czy robilyscie badania zarodków? dziękuję
Ja mam 42 i nie robilam . Przy malej ilosci zarodkow ona nie zaleca . Po badaniu moze byc zarodek lekko oslabiony bo to nie jest do konca przebadane jak to naprawde wplywa na niego. Mialam przed zaksciem przed in vitro kupe antyoxydantow do lykania . Moj K tez a u noego keszcze bardzo slaba morfologia ale test fragmentacji chromatyny plemnikowrj byl na szczescie niski tylko ok. 15 % plemnikow mialo ja. Mielismy nawet icsi a nie imsi. U kobiet i mezczyzn wazne jest dzialanie poprawiajace a) jakosc kmorki jaj. Np dhea dodatkowo a u facetow przez conajmnoej 3 moesiace przed jezeli jeat slabe nasienie witaminy na poprawe jakosci nasienia . Poza tym bez alkoholu o uzywek innych. Wszystko zalezy tez czy nie ma innych problemow. Np immunol. Czy droznosciowych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
aga06, post: 16201671, member: 177606"]Ja mam 42 i nie robilam . Przy malej ilosci zarodkow ona nie zaleca . Po badaniu moze byc zarodek lekko oslabiony bo to nie jest do konca przebadane jak to naprawde wplywa na niego. Mialam przed zaksciem przed in vitro kupe antyoxydantow do lykania . Moj K tez a u noego keszcze bardzo slaba morfologia ale test fragmentacji chromatyny plemnikowrj byl na szczescie niski tylko ok. 15 % plemnikow mialo ja. Mielismy nawet icsi a nie imsi. U kobiet i mezczyzn wazne jest dzialanie poprawiajace a) jakosc kmorki jaj. Np dhea dodatkowo a u facetow przez conajmnoej 3 moesiace przed jezeli jeat slabe nasienie witaminy na poprawe jakosci nasienia . Poza tym bez alkoholu o uzywek innych. Wszystko zalezy tez czy nie ma innych problemow. Np immunol. Czy droznosciowych.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
dziekuje. My już mamy jedno ICSI udane za sobą ale to było 5 lat temu. umojego M Chromatyna bardzo uszkodzona powyzej 40 %
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Grudzień to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-26 Doris30 wizyta pęcherzykowa
2018-01-26 tamiza Wizyta w trakcie stymulacji
2018-01-26 agatkabt podglądanie maluszka <3
2018-01-26 walczaca o szczescie podglądanie maluszków <3

2018-01-29 shaggy wizyta pęcherzykowa
2018-01-29 Szczescie1986 beta
2018-01-30 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-01-30 Iskra_82 podglądanie maluszka <3
2018-02-01 gosia321 wizyta rozpoczynająca stymulacje
2018-02-01 dżoasia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-06 RedHotChiliPepper28 wizyta serduszkowa <3
2018-02-08 gosia321 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-09 Barburka wizyta serduszkowa <3
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Jesli to nie problem, prosze o wpisanie do kalendarza mojej wizyty pecherzykowej na 08.02 [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzeba uważać ale bez przesady ;)
Mój kot chodził po blatach spał ze mną. Drugi przybłęda który lata Bóg wie gdzie. Do tego 3 psy, konie... I nic mi nie jest :)
Należy tylko pamiętać o właściwej higienie i żyć norlamnie :D
Nie siejmy paniki, bo co po niektóre kobity zejda nam na zawał :rolleyes:
Dokladnie. Tylko jedna rzecz jest taka ze twoj kot po prostu nie mial toxoplazmozy. Higiena nawet przy kocie z toxo uchroni przed zarazeniem. Jestem wetem i troche mam z tym do czynienia . :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sorki doczytalam pozniej ze to nie dla Ciebie. Zmartwilam sie, ze stalo sie cos zlego, bo wiem ze Ty juz jestes po diagnostyce u tego Pasnika [emoji4] jesli dobrze ogarnelam dotychczasowe ppsty [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, robiłam badania, które zlecił, ale póki co zrezygnowałam ze szczepień, które zlecił... czy dobrze zrobiłam - to się okaze...
 
Do góry