reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, znów przychodzę po radę...
Dd wczoraj ograniczam na polecenie lekarza leki (poki co z 3x1 estrofem na 2x1 i medrol 2x0.5 na 1x0,5) i dziś rano na wkładce oprócz już stadardowych resztek luteiny widziałam ciemnoczerwoną plamkę.. zmartwiłam się.... jedna póki co ale jak to rozumieć? czy wszystko ok? Chyba @dżoasia mi wcześniej napisała na co jest dokładnie estrofem i medrol ale w gąszczu postów nie mogłam wyszukać... poratujecie informacją? kłuje jajnik mnie też czasem.... nie pisałam lekarzowi jeszcze bo nie chce wyjść na wariatkę... czy na własną rękę robiłyście cokolwiek? mam leki wyliczone tak ze estrofem mam jeść do 01.02 w ilosci 2x1 a od 02.02 1x1.... medrol do wizyty (09.02) cały czas 0.5 tabl rano... ratujcie.
Te keku nie powinny miec nic wspolnego. spokojie to nic zlego. muakas ostatni wuzyte wiec moze poprostu zadrapal naciagnal pogmeral. Wszystko bedzie dobrze
 
IMG_9935.PNG
Dziecznynki potrzebuje rady. To moje wyniki "tarczycowe" z wczoraj. Tsh mam w normie jak widac ale t3 i t4 jest powyzej normy, co to oznacza? Wizyte mam dopiero za tydzien :/
 

Załączniki

  • IMG_9935.PNG
    IMG_9935.PNG
    19,5 KB · Wyświetleń: 582
Dziękuję :* Czyli myślisz że nie ma co na własną rękę o 2 dni przedlużyć dawkowanie estrofemu 2x1? Czyli jakby "ważniejszy" jest medrol... mi lekarz go zmniejszył od wczoraj do 0,5 tabl/dzień a jadłam całą...
Tak, medrol jest ważniejszy. Estrofem już nie, nie musisz go przedłużać.
 
@Doris30:-) oby maluszek był na swoim miejscu ❤✊ niech ten piękny czas trwa ❤✊
@tamiza oby ta stymulacja zapoczątkowała upragnioną ciążę ✊
@agatkabt niech maluszek zdrowo rośnie mimo ostatniej sytuacji ❤ czekamy na fotkę ❤
@walczaca o szczescie nooo cudownych widoków tych swoich blizniakow !! ❤ ciotki czekają na zdjęcia !

Dziewczyny MIŁEGO DNIA ❤
Powodzenia dziewczyny :) trzymam kciuki ✊✊ Czekam na fotki ;)
 
A ja dziś miałam nieplanowaną wizytę. Byłam na badaniach krwi w klinice i przy okazji powiedziałam dr że we wtorek i dziś w nocy miałam plamienia. Dr dokładnie sprawdziła, okazało się że jest niewielkie krwawienie z szyjki macicy. Włączyła z powrotem spasmolinę bo brzuch wieczorami mnie boli.
Z bejbikiem wszystko ok, ma juz 1,17 cm:)
 
reklama
A ja dziś miałam nieplanowaną wizytę. Byłam na badaniach krwi w klinice i przy okazji powiedziałam dr że we wtorek i dziś w nocy miałam plamienia. Dr dokładnie sprawdziła, okazało się że jest niewielkie krwawienie z szyjki macicy. Włączyła z powrotem spasmolinę bo brzuch wieczorami mnie boli.
Z bejbikiem wszystko ok, ma juz 1,17 cm:)
Kuźwa z tymi plamieniami...
Ale super, że masz przyczynę i wszystko git :) Dzidzia rooośnie :)
 
Do góry