reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmm tu Ci powiem że też się o to bałam chodziłam pytałam martwiłam się oni zapewniali że jest jak powinno.I było....tu nie mogłam im zarzucić że zrobią coś na odwal dla kasy bo wszystko miałam za darmo.Ja ogólnie zaowaczylam nie tylko w in vitro że we Francji nie faszeruja dużo tabletkami i mi się to podoba ale to już dłuższy temat.Jesli już tyle razy wam się nie udało to też bym robiła wnikliwe badania ale teraz musimy wierzyć że twoje bable są z Tobą!!!trzymam kciuki
Kochana a jakie miałaś zastrzyki o ile mogę wiedzieć i czy po transferze coś brałaś??w sumie ja tez nie mogę narzekać dostałam tyle ile powinnam! Innym się udaje wiec to my mamy pecha
 
reklama
O to milo slyszec ze najpierw Ci wywolywali jako przygotowanie do CC. Czesto robia CC "na zimno" i dzieci maja pozniej rozne problemy (rowniez juz jako kilkulatki).
To mozna poprosic o lifting? :D[/QUOTE]
Hihihi:) chciałabym;)ale niestety nie ma tak dobrze:p
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Grudzień to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-26 Doris30 wizyta pęcherzykowa
2018-01-26 tamiza Wizyta w trakcie stymulacji
2018-01-26 agatkabt podglądanie maluszka <3
2018-01-26 walczaca o szczescie podglądanie maluszków <3

2018-01-29 shaggy wizyta pęcherzykowa
2018-01-29 Szczescie1986 beta
2018-01-30 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-01-30 Iskra_82 podglądanie maluszka <3
2018-02-01 gosia321 wizyta rozpoczynająca stymulacje
2018-02-01 dżoasia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-06 RedHotChiliPepper28 wizyta serduszkowa <3
2018-02-08 gosia321 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-09 Barburka wizyta serduszkowa <3
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Powodzenia dla wszystkich! Niech to będzie piękny dzień, i przyniesie same dobre wiadomości!!
 
Kochana a jakie miałaś zastrzyki o ile mogę wiedzieć i czy po transferze coś brałaś??w sumie ja tez nie mogę narzekać dostałam tyle ile powinnam! Innym się udaje wiec to my mamy pecha
Krótki protokół z antagonista miałam menopur i gonal f a w jakich dawkach nie pamiętam potem doszedł dwa dni cetotide i na końcu ovitrel.Po transferze progestan 3x1 i plastry z estradiolem też były ale od kiedy nie pamiętam.Przy crio plastry z estradiolem 3 dni przed okresem i potem za jakiś czas włączyłam progesteron 3×1 200mg
 
Krótki protokół z antagonista miałam menopur i gonal f a w jakich dawkach nie pamiętam potem doszedł dwa dni cetotide i na końcu ovitrel.Po transferze progestan 3x1 i plastry z estradiolem też były ale od kiedy nie pamiętam.Przy crio plastry z estradiolem 3 dni przed okresem i potem za jakiś czas włączyłam progesteron 3×1 200mg
To samo co ja miałam tylko ze u mnie dawka jak dla konia! I te cetrotide aż 3 razy oczywiście z gonalem razem to chyba było 8 razy coś bardzo długo!po transferze mam tylko utrogeston 3*dziennie i sama na własna rękę biorę Forvit i kwas
 
Dziewczyny, znów przychodzę po radę...
Dd wczoraj ograniczam na polecenie lekarza leki (poki co z 3x1 estrofem na 2x1 i medrol 2x0.5 na 1x0,5) i dziś rano na wkładce oprócz już stadardowych resztek luteiny widziałam ciemnoczerwoną plamkę.. zmartwiłam się.... jedna póki co ale jak to rozumieć? czy wszystko ok? Chyba @dżoasia mi wcześniej napisała na co jest dokładnie estrofem i medrol ale w gąszczu postów nie mogłam wyszukać... poratujecie informacją? kłuje jajnik mnie też czasem.... nie pisałam lekarzowi jeszcze bo nie chce wyjść na wariatkę... czy na własną rękę robiłyście cokolwiek? mam leki wyliczone tak ze estrofem mam jeść do 01.02 w ilosci 2x1 a od 02.02 1x1.... medrol do wizyty (09.02) cały czas 0.5 tabl rano... ratujcie.
Obserwuj sie uwaznie. Jak znowu cos bedzie nie tak to dzwon od razu do lekarza. Jesli to byla tylko jedna plamka i brzuch cie nie boli to nic zlego na razie sie nie dzieje:*
 
Kochana, don’t worry, wszystko bedzie dobrze. Ja też nie miałam żadnych objawów, nie gadałam z wielkim uchem i w zasadzie to tylko kołatania serca mi dokuczały od początku. Wszystko jest ok, nie każda ciąża musi dawać sie we znaki :) mówią, że trzeba się cieszyć tym stanem, bo w ostatnim trym juz nie jest tak wesoło :)
Ja to wszystko wiem, ale z moimi przejsciami na razie nie umiem sie cieszyc, bo czuje sie jak na tykajacej bombie caly czas... serio chcialabym przynajmniej jakies lekkie mdlosci
 
reklama
Dziękuję kochana, że odpisałaś, będę siebie obserwować... a przypomnisz mi od czego jest medrol i estrofem? tzn co na co działa? zostanie mi dodatkowo 4 tabl estrofemu i pomyslalam (jesli to bezpiecznie?) zeby brac 2x1 przez 9 dni a nie przez 7 i po tych 9 dniach 1x1...
Estrofem jest na endometrium i nie odgrywa już teraz aż tak znaczącej roli. Niektóry odstawiają go po pozytywnej becie. Medrol to steryd, który ma zadanie nie dopuścić do odrzucenia zarodka przez Twój organizm.
 
Do góry