reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Szczescie1986 akutat w tym szpitalu co sie lecze robia transfery 2 dniowych zarodkow ale z tego co wiem nie wszedzie tak jest.Moj pierwszy zarodek ponoć był bardzo piękny a się nie udało drugi powiedzieli mi tylko że ładnie się rozmrozil o nic więcej nie pytalam
 
reklama
Nie znałam klasy zarodków nie pytałam o to i nigdzie mi tej wiadomości nie napisali i tak naprawdę wiedzieć nie chciałam,czytając te forum przekonałam się że to nie ma znaczenia bo ciąż z pięknych zarodków nie było czasami a ż tych mniej promujących już tak.A ty ile miałaś transferów?U was też problem z nasieniem?
U nas już 5 raz nawet były transfery podwójne! W sobotę miałam 5 dniowych zarodków transfer! Tym razem czekali do 5 doby! Tak mój ma problem z nasieniem! Teraz jeśli nie wyjdzie za tym razem będę wiedziała ze to nie chodzi tylko u niego! Skoro nie przyswoi się to problem będzie we mnie! Będziemy robic dogłębne badania
 
Ja lykalam antybiotyk na dzien przed punkcja w dniu punkcji 2 x i dzien po punkcji. Antybiotyk zabezpiecza tutaj przed jakimis powiklaniami po kluciu jajnikow zeby nie doszlo do zakazenia. Przy transferze tez nigdy noe slyszalam chyba ze ktos ma jakis problem inny zakazny i po to to jest.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie żadnego problemu zakaźnego nie ma.
Właśnie się dowiedziałam od mojej pani ginekolog, że na sobotę jest dużo zabiegów ale gdzieś mnie wcisną. Parodia.
Nie żeby od wtorku wstępnie był zarezerwowany termin.
Poza tym dowiedzialam się o tym tylko dlatego, że dzwoniłam, żeby się upewnić co do godziny transferu.
 
@Szczescie1986 akutat w tym szpitalu co sie lecze robia transfery 2 dniowych zarodkow ale z tego co wiem nie wszedzie tak jest.Moj pierwszy zarodek ponoć był bardzo piękny a się nie udało drugi powiedzieli mi tylko że ładnie się rozmrozil o nic więcej nie pytalam
Właśnie za granica nie bardzo chcą mówić co i jak! Leków tez daja tyci tyci
 
@Doris30:-) oby maluszek był na swoim miejscu ❤✊ niech ten piękny czas trwa ❤✊
@tamiza oby ta stymulacja zapoczątkowała upragnioną ciążę ✊
@agatkabt niech maluszek zdrowo rośnie mimo ostatniej sytuacji ❤ czekamy na fotkę ❤
@walczaca o szczescie nooo cudownych widoków tych swoich blizniakow !! ❤ ciotki czekają na zdjęcia !

Dziewczyny MIŁEGO DNIA ❤

Przyłączam się do życzeń dziewczynki. Czekamy na dobre wiadomości.
 
Właśnie za granica nie bardzo chcą mówić co i jak! Leków tez daja tyci tyci
Hmm tu Ci powiem że też się o to bałam chodziłam pytałam martwiłam się oni zapewniali że jest jak powinno.I było....tu nie mogłam im zarzucić że zrobią coś na odwal dla kasy bo wszystko miałam za darmo.Ja ogólnie zaowaczylam nie tylko w in vitro że we Francji nie faszeruja dużo tabletkami i mi się to podoba ale to już dłuższy temat.Jesli już tyle razy wam się nie udało to też bym robiła wnikliwe badania ale teraz musimy wierzyć że twoje bable są z Tobą!!!trzymam kciuki
 
reklama
@Doris30:-) oby maluszek był na swoim miejscu ❤✊ niech ten piękny czas trwa ❤✊
@tamiza oby ta stymulacja zapoczątkowała upragnioną ciążę ✊
@agatkabt niech maluszek zdrowo rośnie mimo ostatniej sytuacji ❤ czekamy na fotkę ❤
@walczaca o szczescie nooo cudownych widoków tych swoich blizniakow !! ❤ ciotki czekają na zdjęcia !

Dziewczyny MIŁEGO DNIA ❤
Ale sie dzieje dziś.super.Dziewczyny powodzenia
 
Do góry