reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny usłyszałam wczoraj najpiękniejszy dźwięk świata [emoji4] [emoji173]️biło jak dzwon 171 uderzeń na minutę.Zycze każdej z Was,aby usłyszała ten przyjemny "bulgocik" [emoji4] Jak będę mieć dzisiaj chwile,to załączę zdjęcia,ale wybaczcie opóźnienie,mam dzisiaj gości i trochę do ogarnięcia [emoji4]Nasz Bąbel ma 8 tygodni, 1,6cm i lekarz lepiej widział go już przez powłoki brzuszne niż przez pochwę.
Dzoasia,siedziałam dwa dni w krzakach,co u Ciebie?Dzwonili w końcu z kliniki z tymi wynikami?
Gratulacje kochana, zdrowka dla Was ✊
 
reklama
Witam was kochane:)
Ja się nie odzywam i nie zagladam do Was bo bardzo przeżywam niektore momenty. Wszystkim wam kibicuje z całego serducha i gratuluje tym którym sie udalo:) u nas leci 11 tydzien, za tydzień mam badania prenatarne. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Czuje sie różnie bo mecza mnie mdłości i kiepsko ze spaniem. 1 stycznia okazalo sie ze mam ospe wietrzna ale mam nadzieje ze z maluszkiem wszystko ok. Na ostatniej wizycie 2 tygodnie temu miał już prawie 2.5 cm. Ja siedzę caly czas w domu i po konsultacji z lekarzem, z uwagi na specyfikę mojej pracy i kontakt z ludźmi do pracy nie wracam. Sciskam was:)

Cześć @misis188 :) Fajnie że się odezwałaś i że z maleństwem wszystko dobrze. Trzymam kciuki za prenatalne ✊✊.
Robisz je w gc? Po 12 tyg zostajesz u nich, czy uciekasz do swojego gina?
 
Dziewczyny usłyszałam wczoraj najpiękniejszy dźwięk świata [emoji4] [emoji173]️biło jak dzwon 171 uderzeń na minutę.Zycze każdej z Was,aby usłyszała ten przyjemny "bulgocik" [emoji4] Jak będę mieć dzisiaj chwile,to załączę zdjęcia,ale wybaczcie opóźnienie,mam dzisiaj gości i trochę do ogarnięcia [emoji4]Nasz Bąbel ma 8 tygodni, 1,6cm i lekarz lepiej widział go już przez powłoki brzuszne niż przez pochwę.
Dzoasia,siedziałam dwa dni w krzakach,co u Ciebie?Dzwonili w końcu z kliniki z tymi wynikami?
Kochana nie dzwonili. Na razie czuję się ok, w majciochach biel vizira więc super :)
Suuuuper, że z maleństwem wszystko w porządalku, cieszę się baaaardzo!! I mam nadzieję, że ja też niedługo przeżyję w końcu ten cudowny moment
 
Normalnie nie mogę uwierzyć że ma już ponad centymetr :)
Powoli ta cała sytuacja staje się dla mnie taka realna:) Normalnie mam w sobie małego alienka :D Ale czad :)

Hej. A w którym tyg jesteś? Ja czekam na wizytę na 14:20 i już za przeproszeniem "sram" po majtach czy tam wszystko jest ok. Czy nie jest puste i czy zobaczę [emoji173]️ dzisiaj u mnie 7+3


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. A w którym tyg jesteś? Ja czekam na wizytę na 14:20 i już za przeproszeniem "sram" po majtach czy tam wszystko jest ok. Czy nie jest puste i czy zobaczę [emoji173]️ dzisiaj u mnie 7+3


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie 7+2. Miałaś transfer dzień przede mną więc idziemy łeb w łeb:)
Nic się nie bój. Miałaś piękne przyrosty bety więc na pewno wszystko jest dobrze. Życzę niezapomnianych wrażeń na wizycie :)
Wrzuć fotkę :)
 
reklama
Do góry