reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Doris30:-) oby maluszek był na swoim miejscu ❤✊ niech ten piękny czas trwa ❤✊
@tamiza oby ta stymulacja zapoczątkowała upragnioną ciążę ✊
@agatkabt niech maluszek zdrowo rośnie mimo ostatniej sytuacji ❤ czekamy na fotkę ❤
@walczaca o szczescie nooo cudownych widoków tych swoich blizniakow !! ❤ ciotki czekają na zdjęcia !

Dziewczyny MIŁEGO DNIA ❤
 
Szczerze mowiac to wolalabym zeby sie cos zaczelo dziac, bo oprocz nabrzmialych piersi to nic a nic nie czuje (oprocz tego bolu brzucha, ktory przyprawia mnie o zawal). I to powoduje jeszcze wiekszy niepokoj. Ehh... naprawde chcialabym juz wisiec nad uchem, przynajmniej bylabym spokojniejsza :/ (wiem, zrzedze..:p)

Kochana, don’t worry, wszystko bedzie dobrze. Ja też nie miałam żadnych objawów, nie gadałam z wielkim uchem i w zasadzie to tylko kołatania serca mi dokuczały od początku. Wszystko jest ok, nie każda ciąża musi dawać sie we znaki :) mówią, że trzeba się cieszyć tym stanem, bo w ostatnim trym juz nie jest tak wesoło :)
 
Też się zdziwiłam ale zauważyłam, że ja mam ogólnie wszystko inaczej niż pozostałe dziewczyny. ;)
Ja lykalam antybiotyk na dzien przed punkcja w dniu punkcji 2 x i dzien po punkcji. Antybiotyk zabezpiecza tutaj przed jakimis powiklaniami po kluciu jajnikow zeby nie doszlo do zakazenia. Przy transferze tez nigdy noe slyszalam chyba ze ktos ma jakis problem inny zakazny i po to to jest.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedz mi kochana czy mialas we Francji wszystkie badani takie jak tutaj dziewczyny ? Czy podchodziłam do transeru??
U nas problem był w nasieniu więc mąż miał badane kilka razy.Ja miałam tylko histeroskopie drożność hormony i w 3 dniu cklu jedno badanie.Pierwszy transfer świeżego dwu dniowego zarodka nie udany.Drugi transfer 5dniowej blastocysty udany obecnie jestem w 19 tc.
 
U nas problem był w nasieniu więc mąż miał badane kilka razy.Ja miałam tylko histeroskopie drożność hormony i w 3 dniu cklu jedno badanie.Pierwszy transfer świeżego dwu dniowego zarodka nie udany.Drugi transfer 5dniowej blastocysty udany obecnie jestem w 19 tc.
A jakiej klasy zarodek? U was daje się nawet 2 dniowe??
 
Dziewczyny co sądzicie na temat sikaczy? Cholera coś mnie rusza do tej apteki!!
Ja przy pierwszym transferze czekalam do bety powiedzialam ze nie zrobie sikanca.Po drugim już inaczej podeszłam w 8dpt rano zrobiłam sikanego wyszedł pozytywny na drugi dzień beta potwierdziła.Jak będę wracać po moje 5 cio i 6cio dniowe śnieżynki też tak sprawdzę ale nie wcześniej ka 8dpt 5cio dniowej
 
A jakiej klasy zarodek? U was daje się nawet 2 dniowe??
Nie znałam klasy zarodków nie pytałam o to i nigdzie mi tej wiadomości nie napisali i tak naprawdę wiedzieć nie chciałam,czytając te forum przekonałam się że to nie ma znaczenia bo ciąż z pięknych zarodków nie było czasami a ż tych mniej promujących już tak.A ty ile miałaś transferów?U was też problem z nasieniem?
 
reklama
Ja przy pierwszym transferze czekalam do bety powiedzialam ze nie zrobie sikanca.Po drugim już inaczej podeszłam w 8dpt rano zrobiłam sikanego wyszedł pozytywny na drugi dzień beta potwierdziła.Jak będę wracać po moje 5 cio i 6cio dniowe śnieżynki też tak sprawdzę ale nie wcześniej ka 8dpt 5cio dniowej
Właśnie mnie to korci żeby tez teraz zrobić choć coś z drugiej strony mówi stój ! W sobotę miałam transfer 5 dniowych zarodków z blastocysta i czekam bo w poniedziałek test! Tylko ze ja dość dobrze się czuje nie tak jak większość dziewczyn turaj ze co nieco odczuwają! Jedynie to od paru dni uczucie na okres ale nie bol
 
Do góry