reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak jak pisałam wcześniej niestety to loteria po części...A może masz jakieś słabe leki albo za mało..
Ja już sama nie wiem! Usiadłam z dokumentami i patrzę i nic nie rozumiem!podjelam z mężem decyzje ,ze jak się teraz nie uda to będziemy tak szukać,ze najdziemy co jest nie rak nim podejdziemy pod kolejny transfer!
 
reklama
Ja już sama nie wiem! Usiadłam z dokumentami i patrzę i nic nie rozumiem!podjelam z mężem decyzje ,ze jak się teraz nie uda to będziemy tak szukać,ze najdziemy co jest nie rak nim podejdziemy pod kolejny transfer!
I prawidłowo!gdzieś przyczyna musi być!ale powiem Tobie że czuję że teraz się uda;) i nie bedziesz już musiała szukać przyczyny;) tylko sie tak nie stresuj bo to naprawdę nie jest dobre. Może melisy pij dużo...no i test to bym w sobotę sikla na Twoim miejscu..tak niezobowiazujaco;)
 
reklama
I prawidłowo!gdzieś przyczyna musi być!ale powiem Tobie że czuję że teraz się uda;) i nie bedziesz już musiała szukać przyczyny;) tylko sie tak nie stresuj bo to naprawdę nie jest dobre. Może melisy pij dużo...no i test to bym w sobotę sikla na Twoim miejscu..tak niezobowiazujaco;)
Wiem ale ja to taka delikatna ! Jak nic nie będzie to ja znowu będę myśleć i myśleć! Ja i tak dużo prZeplakalam! Wieczorami się budzę zasnąć nie mogę! W pracy rycze, dziś kupiłam melisę wypiłam! Mam uczucie jakbym miała zaraz dostać okres! Ja już Sama nie wiem czy mam myśleć pozytywnie czy nie! Powiem,ze ostatni mój transfer mnie zdołował! Byłam pewna ze się udało ! Zadzwonili z kliniki i mówią ze nie tym razem! Okres był dopiero po 2 dniach! Dlatego mam teraz takie mieszane uczucia
 
Do góry