reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, moja @ trwala tylko 2 dni :szok: Czy to jakis powod do niepokoju? Martwie sie,bo moze po tym nieudanym transferze mam za malo endometrium...:-(
 
hej wszystkim, dzisiaj jest nowy dzien, swieci slonce i wiem ze wszystko sie dobrze skonczy no i jak sie tu dobrze nie czuc jak tu takie wiesci:
yplocka cuuuuuuuuuuuuuuudooooooooownie!!!!!!!!!!!! ciesze sie niesamowicie ze leniuszek nadgonil :-) gratulacje i niech reszta ciazy bedzie spokojna:-)
lilonka tez juz w ciazy zocha to juz w zaawansowanej a teraz kolej na roxii juz sie nie moge doczekac :-)
gkvip2505
witaj po przerwie no i gratulacje:-)
agapl13 moja diete "cud" przesylam na priva
 
Ostatnia edycja:
yplocka superr betka!!!!!:-):-):-) maluszek się zadomowił na dobre:tak:
agapl no 2 dni @ to rzeczywiście mało:baffled: a ile trwała zazyczaj???
hope cieszę sie że masz dobry nastrój mimo wszystko:tak: silna kobietka z Ciebie...;-)
memories superr, trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę, daj znac co ci powiedzieli
 
reklama
Do góry